E3 2017: Nový díl ze série Pokémon se chystá na Nintendo Switch

Z handheldů na Switch

Studio GameFreak oznámilo, že nový díl z RPG série Pokémon, která již dvě dekády dominuje na přenosných handheldech, se chystá na novou hybridní konzoli Nintendo Switch. Stalo se tak v průběhu E3 prezentace společnosti Nintendo.

Spekulace o vývoji nového dílu pro Switch jsou tedy již minulostí a my se tak můžeme těšit na standardní, novou a plnohodnotnou pokémoní hru. Dosud se studio GameFreak se svojí RPG sérií drželo pouze přenosných konzolí, včetně posledního dílu Pokémon Sun & Moon, který vyšel pro konzoli Nintendo 3DS.

S přesunem na Switch se určitě můžeme těšit na spoustu novinek, a to jak na řadu nových herních prvků, tak i velký skok v grafickém ztvárnění. Kromě samotného oznámení Tsukenazu Išihara z The Pokémon Company dodal, že hra je teprve v rané fázi vývoje a nevyjde dříve než za rok. Další rozšiřující informace prozatím nejsou k dispozici.

Odhalení hry bychom se ale mohli dočkat dříve jak za rok, a to skrze pravidelných Nintendo Directů, které japonský velikán sdílí na svém YouTube profilu. Nezbývá nám než čekat a spekulovat, co vše nového nám tento snad revoluční díl přinese.

Všechny články z E3 2017 najdete zde!

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: P31NX-388CV-TE7TP

Profilový obrázek
Extremistický konzolista, Nintendo maniak a weeaboo se slabostí pro kočičí donuty. Fanoušek veškerých technologii, utápějící se ve virtuální realitě a přeborník v negramotnosti. Potvrzeno diktátorem Trananasem.