Domů » Články » Herní novinky » E3 2017: Prequel k Life is Strange potvrzen. Budeme hrát za Chloe

E3 2017: Prequel k Life is Strange potvrzen. Budeme hrát za Chloe

Klid před bouří

Zatímco vývojáři z Dontnod Entertainment pilně makají na svém temném RPG Vampyr, v inkubátoru malého amerického studia se formuje prequelová řada Life is Strange. Po nedávném úniku obrázků jsme se na konferenci Microsoftu překvapivě dočkali i traileru, který potvrzuje všechny dřívější spekulace.

Děj se odehrává tři roky před událostmi původní pětidílné adventury. Hlavní protagonistkou třídílné série Before the Storm (mrk mrk) bude dle očekávání Chloe Price, v té době ještě bez modrých vlasů a rozdivočelé povahy. V traileru se na krátkou chvilku mihl i drogový dealer Frank a tajemná Rachel, kterou v Life is Strange postihl nemilý osud. Zda se dočkáme překvapivých zvratů, které obohatí původní příběh, je zatím otázkou.

„Life is Strange: Before the Storm je tento rok naším klíčovým titulem a vyvíjíme ho s ohledem na přání fanoušků o návrat do Arcadia Bay, aby se znovu mohli setkat s postavami, které si tolik oblíbili,” říká Lee Singleton, ředitel Square Enix London Studios. „Mnoho lidí dokáže jmenovat konkrétního člověka, který znatelně ovlivnil jejich životní cestu; člověka, který se bezprostředně podílel na utváření jejich osobnosti. Nový Life is Strange je přesně o tomto momentu.“

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=Dj-2Q4nCMAw” /]

První epizoda Life is Strange: Before the Storm vyjde už 31. srpna tohoto roku na PC, XONE i PS4. Na hře pracuje americké studio Deck Nine, které sice za sebou nemá tolik zkušeností, o to víc ovšem mohou překvapit.

O plnohodnotnou druhou sezónu Life is Strange každopádně nepřijdeme. Jak potvrdili sami vývojáři, vrhnou se na ni hned, jakmile uspokojivě dokončí rozpracované RPG Vampyr, který se rovněž dočkal povedeného traileru.

Všechny články z E3 2017 najdete zde!

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: 47FT7-4V6W6-5W0LH

Source :
Tisková konference Miccrosoftu

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X