Domů » Články » E3 2017: Rocket League dorazí na Switch. Propojí mulťák s dalšími platformami

E3 2017: Rocket League dorazí na Switch. Propojí mulťák s dalšími platformami

Nice shot!
Rocket League

Hry bojují s řadou problémů a rizik. Musí především umně balancovat na pomezí realistického ztvárnění a zábavy, což není nikdy vůbec jednoduché. Vývojáři Rocket League se proto raději vykašlali na jakoukoliv snahu o realističnost a poslali raketová auta hrát fotbal.

A plán to byl skvělý, už stihli nalákat přes 29 milionů hráčů a rozhodně nejde o konečné číslo. Jako jeden z mála titulů Rocket League podporuje hraní mezi konzolemi a PC (věřte nebo ne, zde klávesnice s myší nejsou žádnou výhodou). Brzy se do boje přidají i majitelé nejnovější konzole od Nintenda.

Během E3 prezentace jsme se konečně dočkali oficiálního potvrzení. Raketová auta se na Switch přiřítí v plné kráse se všemi módy a několika exkluzivními předměty. Majitelé hybridní konzole Nintendo Switch se tak mohou těšit na Mariovu čepičku nebo různé vlaječky, přesný seznam se dozvíme později.

Skvělou zprávou je i propojení multiplayeru s ostatními platformami. Na hřišti se tak mohou setkat hráči na Switchi, PC a Xbox One, Sony se programu bohužel neúčastní. Přesné datum vydání zatím nebylo stanoveno, ale Psyonix slibuje vydání během letošní zimy.

Všechny články z E3 2017 najdete zde!

[arve url=”https://youtu.be/lLoriK6m3c4″ /]

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: GT227-LK4DW-K920C

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X