Domů » Články » E3 2017: Námořní bitvy jsou zpět. Ubisoft odhalil pirátský titul Skull and Bones

E3 2017: Námořní bitvy jsou zpět. Ubisoft odhalil pirátský titul Skull and Bones(2 minuty čtení)

What do we do with the drunken sailor?

Zlatou éru pirátství v posledních letech nabírá čím dal tím větší popularitu, a to především v multimediální oblasti. Námořní dobrodružství pohltilo nejen kinematografický průmysl, který se může pochlubit například úspěšně zakončeným seriálem Black Sails nebo v kině právě promítané Piráty z Karibu, ale také i ten videoherní. Tento fakt si před čtyřmi potvrdil také Ubisoft, kdy vydal Assassin’s Creed IV: Black Flag, a díky němuž zjistil, že o hry z tohoto období je zájem.

A pravděpodobně i proto jsme se na letošní E3 ubisoftí konferenci dočkali nového titulu Skull and Bones. Pokud patříte mezi hráče, kteří si ve čtvrtém asasínovi nejvíce hověli při námořních bitvách, určitě vás tento nadějný kousek osloví.

Skull and Bones je tříáčková hra, se kterou vplujete do nekonečných vod Indického oceánu, kde okusíte autentický zážitek multiplayerových námořních bitev. Mělo by jít o klasickou onlinovku s otevřeným světem, která nebude jen o PvP, ale i o PvE. Chybět tudíž nebudou ani různé kooperační výzvy s přáteli nebo zakládání vlastního gangu.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=_9YYYVG0YQI” /]


Hráči budou bojovat proti sobě či koloniálním mocnostem o sektory na moři, budovat si vlastní posádku i celé lodě nebo se honit za malými či většími poklady Karibiku. Vyzkoušet si také mohou rozličné herní módy – na videu níže můžete vidět 5v5 režim Loot Hunt.

Lodní bitvy silně připomínají ty z Black Flagu, kde fungovaly překvapivě dobře. Typů lodí bude v nabídce několik, od malých a hbitých kocábek po velké bitevní fregaty. Ve velkých bitvách se tak bude klást důraz na sehranost celé pirátské bandy.

Ubisoft slibuje, že tuto onlinovku bude stále aktualizovat a dodávat do ní nový obsah, podobně jako u svých dalších her The Division a Rainbow Six Siege. Skull and Bones má vyjít na podzim roku 2018, předtím bude k dispozici ještě betaverze, do které se můžete volně zaregistrovat už nyní. Hra bude k dispozici na PlayStation 4, Xbox One a PC.

Všechny články z E3 2017 najdete zde!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=A72NoMuQst0″ /]

E3 rozcestník:

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: 00T3J-4V06N-W29VM

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X