E3 2017: Sledujte živě tiskovou konferenci Sony(2 minuty čtení)

Trumfne Sony svého konkurenta?

Začíná jedna z nejzásadnějších herních akcí na světě! Sledujte s námi E3 2017 a vyhlížejte naše články – nejenže je budeme sypat jako z pytle, v každém ale navíc najdete Steam klíč k náhodné hře! Více speciální E3 soutěži se dozvíte zde, souhrnnou stránku se všemi letošními E3 články pak zde.

Microsoft na své tiskové konferenci sypal jednu zajímavou hru za druhou, jen málokterá z nich ale byla opravdovou exkluzivitou pro XONE, případně nově odhalený XONEX. Což je samo o sobě dobrá šance pro konkurenční Sony, aby zazářila.

Na co všechno se může těšit PS4 i její vylepšená verze? Dáváme Tranovu bradku do ohně, že se dočkáme nových trailerů či ukázek z hraní krvavého God of WarThe Last of Us 2, Red Dead Redemption 2 či Destiny 2, přestože vyjde i na PC.

Moc druhých dílů? Minulý týden vyhřezla na internetu spekulace, že možná uvidíme i druhý díl středoškolské akce Bully 2, přestože nejsou moc dobře podložené. Pravděpodobně uvidíme i novou hru od From Software, kteří nedávno ukončili sérii Dark Souls posledním DLC The Ringed City. Nebo že by ukázali Bloodborne 2? Obojí by nás rozhodně potěšilo.

Uvidíme, s čím Sony vytáhne do boje, ale cítíme v kostech, že se dočkáme přinejmenším jednoho překvapení. Konference začne v 3:00 ráno našeho času a můžete ji sledovat zde v článku či na portálu Twitch.

E3 rozcestník:

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: QWTKZ-YR0J4-FCTWI

Source :

Vlastní

Redakce SkillZone
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na