Domů » Články » Sledujte s námi E3 2017 a získejte hry zdarma!

Sledujte s námi E3 2017 a získejte hry zdarma!

Štěstí bude přát těm bystřejším a rychlejším

Začíná jedna z nejzásadnějších herních akcí na světě! Již tradičně můžete očekávat pořádnou nálož článků o chystaných hrách a zajímavých oznámeních z E3, ovšem s drobným twistem – letošní salvu článků jsme se rozhodli zpestřit pořádnou rozdávačkou.

Jelikož máme v zásobě slušný balík herních klíčů, spojíme milé s užitečným. Uvnitř každého článku, který v titulku ponese označení E3 2017, najdete steamový klíč k náhodné hře. Tu se může jednak o veselou indie hříčku, tam zase o ne zrovna starý blockbuster. Ne vždy je náhoda svině!

Klíče zdarma najdete v článcích od dnešního dne do té doby, dokud nepokryjeme vše důležité z letošních E3 konferencí. Což klidně může znamenat dva týdny plné steamových her. Stačí, když budete pravidelně vyhlížet naše články a být mezi těmi nejrychlejšími!

Kódy ke hrám vždy najdete na konci článku ve formátu níže (jen si místo uzenin představte náhodné číslice a písmenka). Tak či onak se můžete těšit na pořádnou nálož článků. My už se nemůžeme dočkat, co všechno vývojáři a vydavatelé ukážou na letošní E3. Buďte s námi!

Steam klíč pro tento článek: SALAM-PAREK-SUNKA

E3 rozcestník:

Souhrn všech E3 článků
Sledujte živě tiskovou konferenci EA

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X