Domů » Články » E3 2017: The Elder Scrolls VI? Zatím na něm nepracujeme, tvrdí Bethesda

E3 2017: The Elder Scrolls VI? Zatím na něm nepracujeme, tvrdí Bethesda

Co se dá dělat, jdeme stahovat mody do Skyrimu

Tisková konference Bethesdy i Sony dokázaly, že Skyrim ještě není ani zdaleka mrtvou hrou. Poslední díl The Elder Scrolls se ještě letos chystá naplno využít výhod Nintenda Switch a zamíří i na Playstation VR. To vše ale zároveň znamená, že se pokračování kultovní RPG série jen tak nedočkáme.

Asi jsme nebyli sami, kdo v tichosti doufal v oznámení nového The Elder Scrolls, které nakonec (nepřekvapivě) nepřišlo. A jak se zdá, ještě dlouho nepřijde. Pete Hines z Bethesdy v rozhovoru s Geoffem Keighleym potvrdil, že šestý díl TES není v tuto chvíli ani ve vývoji.

„Naše týmy v tuto chvíli pracují na dvou velkých titulech. Až se oba projekty dostanou do fáze, kdy se o nich půjde bavit, začneme i na The Elder Scrolls VI,“ řekl Hines. Zároveň zdůraznil, že se mezi těmi dvěma hrami nemyslí žádný projekt, který Bethesda dosud oznámila. „The Elder Scrolls VI není ve vývoji,“ dodal pro jistotu ještě jednou.

Jde o poměrně překvapivou informaci, jelikož Hinesovo tvrzení jde naproti výroku Todda Howarda z loňské E3, že je hra ve velmi rané fázi vývoje. Ať už je pravda kdekoliv, The Elder Scrolls VI se jednoho dne tak či onak dočkáme, což je ve výsledku pozitivní zpráva.

Je také na místě dodat, že Bethesda nad svou značkou nezanevřela – důkazem budiž loňský remaster Skyrimu, letošní TESO: Morrowind, rozšíření pro karetní Legends a také Skyrim pro PS VR a Nintendo Switch.

Všechny články z E3 2017 najdete zde!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=uLLDlitkGns” /]

E3 rozcestník:

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: 5FKH-RZZP6-CGDIW

Source :
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X