Domů » Články » Herní novinky » E3 2017: The Last Night je perfektní herní (ne)adaptací Blade Runnera

E3 2017: The Last Night je perfektní herní (ne)adaptací Blade Runnera

*bzučení neonových cedulí*
The Last Night

Kyberpunk je velmi oblíbený žánr, který své futuristické drápy zabodl do všech médií. Fanoušci s radostí hltají filmy jako Blade Runner a pozadu nezůstávají ani hry samotné. Právě s adventurou The Last Night se vytasil Microsoft během své E3 konference.

Pracují na ní angličtí vývojáři ze studia Odd Tales, kteří se svým unikátním projektem alespoň na chvíli ukradli všechnu pozornost pro sebe. The Last Night totiž využívá pixelartu jako žádná jiná hra v historii, za což vděčí hlavně 3D objektům a moderním efektům.

Také příběh se vydá poněkud netradiční cestou. Dostaneme se totiž do světa, ve kterém lidstvo již nepotřebuje pracovat, jelikož veškerou pracovní sílu nahradili roboti. Proto se společnost rozdělila podle toho, co konzumují a jaké mají životní cíle.

Hlavní hrdina Charlie navíc kvůli úrazu z dětství nemůže pracovat s novými technologiemi, které ho v této éře obklopují na každém kroku, vydá se proto na jinou cestou než zbytek civilizace a pokusí se najít ve svém bytí alespoň špetku smyslu.

Po vzoru jiných kyberpunkových her můžeme očekávat něco málo akce, plížení a snad i nějaké to kecání. Samotný trailer toho moc neprozrazuje a vývojáři jsou na informace skoupí. Prototyp hry ale vznikl během gamejamu a je nyní stále hratelný na oficiálních stránkách.

Vydání je plánování na příští rok pro PC a Xbox One a my se už nemůžeme dočkat. Mrkněte na trailer níže.

Všechny články z E3 2017 najdete zde!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=pupdeq1MoVw” /]

E3 rozcestník:

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: KLXV9-IH4C9-IAGJ5

Source :
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X