Vampyr

PC PS4 Xbox One
Sledovat
7

Fajnovka

E3 2017: Temné RPG Vampyr dostalo datum vydání a nový trailer

Meziválečný Londýn a indie rock!

Francouzské studio Dontnod sice nemaká na prequelové sérii Life is Strange, přesto se jim na E3 dostalo náležité pozornosti. Jejich RPG Vampyr, na kterém pracují s vydavatelem Focus Home Interactive, že se totiž v prosluněném Los Angeles dočkalo pořádného traileru.

Temné RPG o upírovi z meziválečného Londýna se ukázal veřejnosti v roce 2016 a prozatím jsme se nedočkali záběrů z hraní. Bohužel to letošní E3 nezměnila, ačkoliv jsme trošku očekávali, že se vývojáři trošku vytáhnou. Útěchou nám může být nový a náležitě temný trailer.

Upoutávka nešetří depresivní atmosférou, kterou upíři v ulicích Londýna způsobili svým neřízeným řáděním. Dojde na klasické kaluže krve, bezdomovce poskvrněné válkou a také krásnou řádku soubojů. Žádný Twilight plný naivní romantiky v těchto končinách prostě nenajdeme.

Dontnod také odhalili přibližné datum vydání, které padlo na letošní listopad. Vývojáři si nejspíše chtějí ponechat pár týdnů navíc, kdyby se naskytly jakékoliv komplikace, oznámení přesného dne nejspíše přijde před koncem léta.

Všechny články z E3 2017 najdete zde!

E3 rozcestník:

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: 6B4DH-JX4QE-9GX09

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.