Domů » Články » Herní novinky » Herní veletrhy » E3 » E3 2017 » Bethesda » E3 2017: Wolfenstein 2: The New Colossus se pochlubil „nacistickou Amerikou“

E3 2017: Wolfenstein 2: The New Colossus se pochlubil „nacistickou Amerikou“(2 minuty čtení)

Jeden milkshake, bitte

Po sérii náznaků se Wolfenstein 2: The New Colossus konečně dočkal pořádného představení během tiskové konference Bethesdy. Stejně jako ve skvělém The New Order bude naší hlavní náplní práce frenetické kosení nácků a robotických čoklů. Tentokrát ovšem na území okupovaných Spojených států amerických.

Snahy BJ Blazkowicze odvrátit nacistickou hrozbu se nakonec shledaly s neúspěchem a Němcům se podařilo obsadit drtivou většinu amerického kontinentu. Represe ze strany dobře vybavených nácků se na několika místech setkaly s odporem Američanů, kteří se snaží vést partyzánskou válku. A v kůži Blazkowicze se pokusíte odbojáře sjednotit pod jednou vlajkou. Nejen z vlasteneckého pudu, ale také kvůli nenarozeným dvojčatům.

Hra nás zavede do několika ikonických míst na území USA. V tuto chvíli je potvrzeno městečko Roswell, Nové Mexiko, zaplavené ulice New Orleans či post-nukleární Manhattan. Likvidování řadových nácku, kyborgů a übervojáků by nám měla ulehčit pořádná nálož starých i nových zbraní, řiditelný robotický pes s plamenometem nebo futuristická skládající helma. A psychotropné látky.

Sami se podívejte na trailer, který vtipně demonstruje, jak by vypadala alternativní minulost v područí nacistických okupantů. Dobová reklama na robotického hafana německé výroby, alternativy ke klasickým americkým reality show a animákům či poněmčené kantýny jsou důkazem, že si vývojáři stále rádi hrají s humorem a nadsázkou.

The New Order před třemi lety nasadil laťku docela vysoko, od přímého pokračování tedy očekáváme přinejmenším stejnou kvalitu. Wolfenstein 2: The New Colossus vychází 27. října tohoto roku na PC, XONE a PS4. V průběhu E3 by měly na povrch vyhřeznout další zajímavé informace.

Všechny články z E3 2017 najdete zde!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=xHht8480cEo” /]

E3 rozcestník:

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: R6H54-TVNRD-0MEF2

Source :
Tisková konference Bethesdy
X
X