E3 2018: Dočkáme se nových The Elder Scrolls? Sledujte s námi živě konferenci Bethesdy!(2 minuty čtení)

Snad stihne Todd Howard přeběhnout silnici na svou vlastní konferenci

Konference E3 2018 jedou v plném proudu a přinejmenším ta od Microsoftu byla pořádně našlapaná. Ve 3:00 nás čeká Bethesda, která se tradičně vyžívá v překvapivých oznámeních. Sledovat ji můžete buďto níže v článku, nebo na našem Twitch kanále. Než ale konference začne, pojďme si popovídat, co všechno nás (možná) čeká.

Bethesda nás vždy dokázala po celou dobu živého přenosu udržet na pozoru. Letos zahrála několik svých es dříve, než se očekávalo – o RAGE 2 a Falloutu 76 už jsme vás ostatně informovali. Druhá jmenovaná hra se dočkala bližšího představení i traileru v rámci microsoftí konference, o čemž si můžete přečíst zde. Zcela určitě o postapokalyptickém RPG uslyšíme i na bethesdí show, snad i s upřesněním, kdy hra vyjde a zda půjde o obávaný mutliplayerový díl, jak tvrdí někteří insideři.

Co dál? Dřívější spekulace mluvily o Doomu 2, zde si ale nejsme jistí, jestli má id Software kapacity na vývoj dvou her současně. Arkane Studios, autoři Dishonored, by rovněž mohli s něčím vyrukovat. Prey by měl ostatně dostat nějaké hutnější DLC, za což bychom se nezlobili. TESO a TES Legends se zřejmě rovněž dočkají nějakého nový obsahu. Quake Champions třeba taky nabere druhý dech. Svůj blok pravděpodobně dostanou i porty na Nintendo Switch.

Nevěříme ale, že by si Bethesda nenachystala nějaké větší překvápko. Vloni se mluvilo o tajemném sci-fi projektu Starfield, který měl být zasazený do světa Falloutu. Třeba se dočká letos premiéry, kdo ví. Pokud se ukáže nový díl The Elder Scrolls, strhneme ze sebe trička, sundáme gatě a začneme bouřlivě slavit nad kalužemi rozlité kofoly. A asi nebudeme sami. Budeme s napětím čekat až do poslední minuty živého přenosu.

Tak sledujte konferenci s námi od 3:00, ať už níže, nebo přímo na našem Twitch kanále, kde se můžete připojit i do diskuze. Veškeré E3 články najdete na naší speciální stránce. Snad nám bude v tu dobu ještě fungovat mozek, už teď jsme nějací zasekaní…

Source :

Vlastní

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na