Domů » Články » Jak bude vypadat Dragon Age 4? A bude další Mass Effect? BioWare na obou otázkách pracuje

Jak bude vypadat Dragon Age 4? A bude další Mass Effect? BioWare na obou otázkách pracuje

BioWare se prozkoumávání vesmíru nechce vzdát

Mass Effect: Andromeda uvrhl budoucnost celé série do nejistoty. Nevalná kvalita hry a špatné prodeje by rozhodily nejednoho vývojáře i vydavatele, EA nad sérií ale nezanevře. Zato Dragon Age: Inquisition se dočkalo lepšího přijetí a v BioWare se proto pomalu rýsuje Dragon Age 4.

O obou hrách se rozpovídal šéf kanadského studia Casey Hudson pro Game Informer v rámci masivní reportáže o Anthem. Nejde zrovna o rozsáhlé informace, přesto jeho komentář stojí za pozornost.

„Řekl bych, že většina vývojářů v BioWare pracuje na Anthem. Ale máme také lidi, co se snaží přijít na to, jak má další Dragon Age vypadat,“ přiznal Hudson. Co se týče Mass Effectu, řekl: „Mass Effect je mé dítě. Pomohl jsem ho na začátku nastartovat. Samozřejmě plánujeme, že se k němu v budoucnu vrátíme.“

BioWare momentálně vsází na obrovský Anthem, který si snad zahrajeme již v únoru. Není tedy divu, že je Dragon Age 4 teprve na začátku vývoje. Pokud půjde vše podle plánu, dalšího fantasy RPG bychom se mohli dočkat za dva až tři roky.

Budoucnost Mass Effectu už je mnohem složitější – návrat dvojčat Ryderových není vůbec jistý. V případě, že Anthem a Dragon Age neuspějí, se jej nemusíme dočkat vůbec. Nezbývá nám tedy nic jiného než kanadským vývojářům držet palce.

Veškeré novinky z letošní E3 najdete na naší speciální stránce. Co se týče konferencí, všechny můžete sledovat na našem Twitch kanále – konkrétní české časy přímých přenosů najdete v našem souhrnném E3 článku.

Čtěte také: EA odhalilo nové Command & Conquer: Rivals. Půjde ovšem o mobilní hru

[arve url=”https://youtu.be/X6PJEmEHIaY” /]

 

 

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X