fbpx

E3 2018: Battlefield 5, Anthem a pár překvapení. Sledujte s námi živě konferenci EA Play!

Vydavatelský velikán EA opět vykopne sérii E3 konferencí se svým vlastním eventem v prostorech Hollywood Palladium. EA PLAY začne dnes v 20:00, ještě půl hodiny před startem ale načneme herní večer naším speciálním minipodcastem, který spustíme v 19:30. Celou seanci můžete koukat níže na našem Twitch kanále, stejně tak se můžete zapojit do diskuze.

Bez jakýchkoliv pochyb se dočkáme pořádného představení Battlefieldu 5, který svým prvním trailerem moc hráčů nepotěšilo. Snad ukážou víc ze singleplayerové kampaně a méně pomalovaných holčin s protézou, ať má pařanské publikum o něco klidnější spaní. Než k tomu dojde, zde si můžete přečíst, co všechno se o Battlefieldu 5 ví.

Druhou jistotou je Anthem od BioWare, která vloni ukázala něco málo gameplaye. Hra by měla v březnu příštího roku, tudíž je podle nás nejvyšší čas, aby nová IP odhalila své trumfy. EA zřejmě také poodhalí plány ke Star Wars: Battlefrontu 2 i The Old Republic. Samo sebou nebude chybět tradiční salva sportovních titulů v podobě FIFA 19, NHL 19, Madden 19, NBA Live 19 a tak dále. Znáte to.

A co bychom si přáli vidět dále? Možná už přišla správná chvíle na odhalení nového Dragon Age, ne? Pokud se na konferenci objeví, budeme mít radost. A jestli se pochlubí i novou Star Wars hrou od Respawnu či dokonce remakem KotORa… no dobrá, to už asi nedopadne, ale oslavně bychom vyvalili sud s kofolou. Možná místo toho přijde oznámení Titanfallu 3 nebo menších titulů, jako byl Unravel. Právě ten se podle nejčerstvějších leaků dočká pokračívání.

Náš E3 minipodcast, celou konferencí a následně i závěrečné shrnutí ze studia můžete sledovat níže či přímo na našem Twitch kanále. Všechny články z E3 pak najdete na této speciální stránce.

Zdroj:

Vlastní

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz