Domů » Články » Herní novinky » EA ukázalo další indie hru. Psychologická adventura Sea of Solitude nás vezme do zatopeného světa

EA ukázalo další indie hru. Psychologická adventura Sea of Solitude nás vezme do zatopeného světa(1 minuta čtení)

Objeví se i Kevin Costner?
Sea of Solitude

EA si s menšími projekty díky programu Originals výborně rozumí. První vlaštovkou byl Unravel, který se dočkal druhého dílu. Nyní se k Fe a A Way Out připojí i německý potopený svět v Sea of Solitude.

Hlavní hrdinka titulu berlínského studia Jo-Mei Games je Kay. Dříve bývala člověkem, avšak doplatila na prokletí svého světa. V něm se totiž moc osamělí lidé mění v monstra a podle traileru to jasně vypadá, že Kay není kletbou zasažena jako jediná.

Hlavním cílem Kay bude odhalit tajemství jejího světa. My se tedy dočkáme prozkoumávání potopených staveb, rozplétávání minulosti původní civilizace a utíkání před většími příšerami. Do hry se vnesou i určité nadpřirozené prvky, jak dokazuje mojžíšovská scéna z traileru.

Datum vydání přesně stanoveno není, ale vývojáři cílí na začátek příštího roku. Sea of Solitude zamíří na PC, PS4 a Xbox One, do té doby bychom se měli dočkat přiblížení toho, jak se vlastně Sea of Solitude bude hrát.

Veškeré novinky z letošní E3 najdete na naší speciální stránce. Co se týče konferencí, všechny můžete sledovat na našem Twitch kanále – konkrétní české časy přímých přenosů najdete v našem souhrnném E3 článku.

Čtěte také: EA odhalilo nové Command & Conquer: Rivals. Půjde ovšem o mobilní hru

[arve url=”https://youtu.be/aWY76dNvXyo” /]

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Tisková konference EA Play
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X