Life is Strange 2

PC PS4 Xbox One
Sledovat
8

Super

E3 2018: Lara, Rico a Life is Strange 2? Sledujte s námi přímý přenos z konference Square Enix!

Tak co nám ukáže japonský vydavatel?

Ano, víme. Poslední E3 konference Square Enixu byla tak úmorná, že jsme se v polovině radši odpojili a šli do kina. Letos má ale japonský vydavatel hromadu titulů, které bedlivě sledujeme už od prvního oznámení, takže věříme v o něco živější show. Snad už bez strojeného 15minutového potlesku na konci konference.

Shadow of the Tomb Raider Just Cause 4 jsou v tento moment jistota, ač jsme se nového traileru k oběma hrám dočkali už na konferenci Microsoftu. Novou Laru Croft a Rica Rodrigueze bude zřejmě doprovázet i Cloud Strife z remaku Final Fantasy VII, který mnozí hráči doteď považují za jednu z nejlepších her vůbec.

Odhalení by se měl dočkat The Avengers Project od Crystal Dynamics. Fandy superhrdinů už nalomil snímek Infinity War, takže vývojáři mají hrací plochu hezky nachystanou. Kingdom Hearts 3 chybět rovněž nebude, stejně jako oznámení nového DLC pro Final Fantasy XV. Z našeho soudku přání bychom rádi vytáhli Life is Strange 2, byť na ten je zřejmě stále brzo …

Tak sledujte konferenci s námi od 18:30, ať už níže, nebo přímo na našem Twitch kanále, kde se můžete připojit i do diskuze. Veškeré E3 články najdete na naší speciální stránce.

Zdroj:

Vlastní

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz