Domů » Články » Herní novinky » E3 2018: Co se chystá na Xbox a PC? Sledujte s námi živě konferenci Microsoftu!

E3 2018: Co se chystá na Xbox a PC? Sledujte s námi živě konferenci Microsoftu!

Prý se dočkáme několika velkých překvapení

Neděle patří Microsoftu. Konzole poslední roky trpěla nedostatkem opravdu silných taháků, zatímco konkurenční Sony vyklepávala z nohavic jednu exkluzivitu za druhou. To je možná důvod, proč se Microsoft dušuje, že letošní konference pro ně bude největší i nejriskantnější. Co tam ten Phil Spencer asi kutí? Sledujte s námi od 21:30 na Twitchi!

Na pódiu by se měla objevit Forza Horizon 4 a znovu odložený Crackdown 3. Spekuluje se také o nových dílech či spin-offech ze série Halo a Gears of War, na které se už nějaký ten pátek slušně práší. Docela rádi bychom se dočkali oznámení pokračování Fable, jehož třetí díl a osudná odbočka Legends nedopadly moc slavně.

Jistotou jsou i hry třetích stran. Metro: Exodus by se tentokrát měl ukázat v celé své kráse, možná se během konference mihne na plátně i Shadow of the Tomb Raider (byť už nemá u Xboxu domluvenou časovou exkluzivitu). Možná další hry přihodí i Bethesda a Ubisoft, pokud si to nenechají na vlastní konferenci. Pak tu máme ten bájný Cyberpunk 2077

Tak uvidíme, co ten Microsoft ukáže. Nalaďte si nás v 21:30 buď níže, nebo přímo na našem Twitch kanále! Po celou dobu konference budeme i na chatu, jejím konci si pak zase dáme živý souhrn ze studia.

[arve url=”https://player.twitch.tv/?channel=skillzonetv” /]

Source :
Vlastní
X