fbpx
Domů » E3 2019: Shrnutí Bethesda konference

E3 2019: Shrnutí Bethesda konference(2 minuty čtení)

Po Microsoftu následovala netrpělivě očekávaná konference Bethesdy Softworks. Nového Dishonored jsme se sice nedočkali, i tak na nás ale vykoukly zajímavé novinky.

Hra The Elder Scrolls: Blades bude mít solo areny, novou questovou linii a dočkáme se v ní i draků. Na Nintendo Switch vyjde na podzim, a to zcela zdarma.

Bezplatné DLC do hry Fallout 76 s názvem Wastelanders vyjde na podzim a přináší lidská NPC. Do hry přibude 10. června battle royale mód pro 52 lidí. Do 17. června si navíc hru můžete vyzkoušet zcela zdarma. Více informací zde.

Byla představena nová hra Ghost Wire Tokio, ve které se budeme potýkat s paranormálními jevy.

The Elder Scrolls Online nám připomněl vydání datadisku Elsweyr a ukázal, že draci opravdu nejsou domácími mazlíčky. Do hry navíc přibyla kočičí rasa Khajiit. O rozšíření příběhu se postarají dvě DLC Dragonhold a Scalebreaker.

Další ohlášenou hrou je mobilní Commander Keen, který vyjde klasicky na iOS a Android. Hra vyjde ještě toto léto.

O slovo se také znovu přihlásila karetní hra The Elder Scrolls Legends. Ta přináší nový obsah a nové kartičky.

RAGE 2 ukázal, na jaký nový obsah se můžeme těšit. Nebudou to jen nové příběhové mise, ale také zbraně, vozidla a nepřátelé.

Wolfenstein Youngblood bude opravdu krvavá akční jízda! Hra vychází již 26. července a půjde hrát v kooperaci.

Další novou hrou bude akční FPS Deathloop od Arkane Studios. Dle slov vývojářů půjde o úplnou inovaci v rámci žánru.

Byla představena streamovací služba Orion, která dle slov Bethesdy zvládne přenášet obraz rychleji a plynuleji. Můžeme si tak užít například DOOM 2016 ve 4K a 60FPS.

Následovala další ukázka z démonické řežby DOOM Eternal. Peklo totiž už není jen na zničeném Marsu, ale dorazilo i na Zemi. Hra vychází 22. listopadu a sběratelská edice bude obsahovat helmu Doom Guye, kterou si bude možné nasadit.

DOOM Eternal bude mít i nový multiplayer s příhodným názvem Battlemode. Více informací v obsáhlejším článku zde.