E3 2019: Shrnutí EA PLAY konference(2 minuty čtení)

Pokud se nechcete dívat na celý záznam, zde je výčet nejdůležitějších informací:

Jako první se nám na očekávané konferenci EA PLAY ukázal patnáctiminutový gameplay dlouho očekávané hry Star Wars Jedi: Fallen Order. Jak již bylo zmíněno, jedná se o singleplayer, ve kterém hrajete za padawana. Nutno říci, že grafika hry je opět nádherná a budeme doufat, že hra si po vydání udrží počáteční nadšení z gameplaye.

Další v řade je Apex Legends. Z této battle royale hry jsme mohli vidět představení nových skinů a zbraní. V zásadě nic závratného, co bysme neviděli několikrát měsíčně na YouTube ve feedu.

Byly představeny nové mapy do hry Battlefield V – Chapter 4: Defying the Odds, v nichž se otevřou nové možnosti využití bojové techniky. Budou celkem čtyři: Řecko (Marita), Francie (Provence), Skandinávie (Lofoty) a Jižní Afrika. Chapter 5, která se bude odehrávat v Pacifiku, pak vyjde na podzim. Ta se zaměřuje na vstup Spojených států a Japonska do druhé světové války. Bitva Iwo Jima bude jednou z map v konfliktu. Vývojáři poskytnou hráčům nové zbraně, předměty a vozidla z těchto dvou zemí a jejich válečné éry. Následně bylo ohlášeno, že hra Battlefield V byla přidána do Origin Accessu. (Bližší informace v obsáhlejším článku.)

Fotbaloví fanoušci se dočkali představení hry FIFA 20, která vyjde 27. září 2019. Do hry bude zároveň přidán nový herní mód VOLTA Football, jehož součástí bude indoor a street fotbal.

Další hrou je Madden NFL 20, který vyjde 2 srpna. Navrátí se kariérní mód Face of the Franchise, ve kterém budou mít vaše rozhodnutí dopad na kariéru postavy. Zároveň bude ve hře systém Superstar X-Factor, který bude odemykat speciální schopnosti poté, co splníte určité úkoly. Od 14. do 16. června bude uzavřená beta.

V novém rozšíření do The Sims 4 s názvem Island living se budete potápět, proměňovat v mořskou pannu a plavat s delfíny nebo můžete pracovat jako plavčík. Mimo jiné se hra zaměří i na ekologii – uklízení pláží. Ostrov bude díky vaší péči vzkvétat. Rozšíření vyjde 21. června pro PC16. července pro konzole.

Zítra vám přineseme novinky z konference Miscrosoftu, která se koná od 22:00 našeho času! Na rozvrh výstavy E3 2019 se můžete podívat zde.

Redakce SkillZone
Jsme pisálci, studenti, snílci, blázni a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě.