Domů » Články » Herní novinky » Herní veletrhy » E3 » E3 2019 » E3 2019: Shrnutí Microsoft konference

E3 2019: Shrnutí Microsoft konference

Včerejší EA PLAY konference byla zajímavá hlavně díky gameplayi ze hry Star Wars: Jedi Faller Order. Ta dnešní z Microsoftu však byla nabitá trailery přímo k prasknutí! Celkem bylo představeno 60 her a my vám přinášíme stručné informace o těch nejzajímavějších z nich.

Hra od původních vývojářů Falloutu The Outer Worlds vyjde 25. října 2019. Můžete očekávat otevřený svět podobný výše zmíněné postapokalyptické akci, typický humor a různorodé sci-fi zbraně.

Nová online hra Bleeding Edge od Ninja Theory vstoupí do alfa verze 27. června 2019. V ní se dočkáme kombinace pohledu z třetí osoby a rychlého souboje na krátkou vzdálenost. Společně v týmu s ostatními hráči budete moci kombinovat ability, mezi které patří například kontrola myslí, útočná kytarová sóla či mražení nepřátel. Ve hře bude dostupných více než 10 bojovníků s rozličnými schopnostmi.

Ori and the Will of the Wisps vyjde 11. února 2020. Na pokračování této nádherně vypadající hry s umělecky pojatým světem se čeká již od vydání jejího předchůdce z roku 2015. Stejně jako spousta dnes oznámených her bude i tato součástí Xbox Game Pass.

Minecraft ve stylu Diabla s názvem Minecraft Dungeons vyjde na jaře 2020. Dočkáme se lokální i online kooperace až pro 4 hráče.

Hra Blair Witch vyjde 30. srpna a povede vás společně s vaším čtyřnohým pomocníkem po stopách osoby, která se ztratila v lesích. Dle traileru nás čeká působivý hororový zážitek z pohledu první osoby.

Dle očekávání došlo na velkolepé představení hry Cyberpunk 2077, která vyjde 16. dubna 2020. Více info zde.

Uvedení hry hercem Keanu Reevesem:

RPG Time: The Legens of Wright vyjde v roce 2020.

Byla představena hra Microsoft Flight Simulator. Té se nedá upřít její dech beroucí grafické zpracování. Hráč se díky realistickému napodobení změn počasí a povětrnostních podmínek bude ne jednou cítit jako pravý pilot.

Letos na podzim vyjde i remaster Age of Empires II kompletně ve 4K rozlišení, s remasterovaným audiem a zbrusu novou kampaní nazvanou The Last Khans.

Uvedení hry Wasteland 3 nám ukázalo zasněžené postapokalyptické Colorado. Nechyběly ani roztodivné části, ve kterých figurovaly plamenomety, tanky nebo třeba Yetti.

Studio Double Fine se připojuje k Xbox Game Studios a zároveň představuje hru Psychonauts 2.

Lego Star Wars – The Skywalker Saga vyjde v roce 2020 a bude obsahovat všech 9 filmů, včetně nadcházející epizody IX. Od LEGO her již pravděpodobně nemůžeme očekávat nic jiného, než jejich klasicky vtipnou a roztomilou formu.

Dragon Ball Z Kakarot vyjde v roce 2020. Soudě podle traileru můžeme očekávat akční RPG s příjemnou cel-shadovou grafikou.

https://youtu.be/uy9FuthWVkE

Gears 5 vyjde 10. září s tím, že 17. července proběhne multiplayer test. K předobjednávce dostanete skin Terminátora do zmíněného multiplayeru. Součástí hry bude kooperační mód Escape.

https://youtu.be/ErqsgG0HRR8

Předvedl se také nový Xbox Elite Wireless Controller Series 2. Nabídne estetičtější a pohodlnější design s baterií o výdrži až 40 hodin na jedno nabití.

Dying Light 2 vyjde na jaře 2020 a zavede nás opět mezi hordy nemrtvých. V roli Aidena Caldwella budeme opět využívat parkourových schopností k pohybu po městě a ne malého arzenálu zbraní k souboji s nepřítelem. Ať už živým či mrtvým. Oproti předchozímu dílu by měly mít jednotlivá rozhodnutí větší dopad na příběh a svět, ve kterém se děj odehrává.

Expanze do hry Forza Horizon 4 LEGO Speed Champions vyjde 13. června. Zatímco expanze minulého dílu si vzala na starost Hot Wheels, nyní se budete moci prohánět po závodišti v autíčkách, postavených z mnoha malých kostiček.

Hru Gears 5 POP si na Apple Store a Google Play můžete předobjednat již nyní.

State of Decay 2: Heartland představuje dva nové příběhy, je ihned ke stažení.

Phantasy Star Online 2 vyjde na jaře 2020. Rozšíří tak pole své působnosti i mimo Asii. Kompletní hra bude free-to-play a bude obsahovat veškeré updaty, stejně jako její východní verze. Jedná se tak v zásadě o anglický port, o který lidé tak stáli.

Akční hra Crossfire X vyjde na Xbox One v roce 2020. Zde se jedná o restart starší značky, která byla často nazývána “Korejským Counter-Strikem”. Více informací v obsáhlejším článku zde.

https://youtu.be/S2JByuZ6wWk

Tales of Arise vyjde v roce 2020 a vypadá absolutně úchvatně. Soubojový systém i bohaté scenérie přislibují prvotřídní podívanou pro fanoušky japonsky laděných her.

Borderlands 3 vyjde 13. září. Těch pár měsíců čekání si fanoušci série mohou zkrátit novou expanzí pro Borderlands 2 s názvem Commander Lilith & the Fight for Sanctuary.

Byla představena hra Elden Ring, jež je spoluprací From Softwaru a George R. R. Martina. Toto bezpochyby zajímavé dílo je pravděpodobně zasazená do nordického prostředí a bude značně inspirováno norskou mytologií. Více informací zde.

Nová konzole Xbox s kódovým označením Project Scarlett vyjde spolu s novou hrou Halo Infinite na Vánoce 2020. Zvládne prý hry až ve 120fps a rozlišení 8k. Navíc by měla být 4x výkonnější, než Xbox One X.

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X