Domů » Články » Herní novinky » Herní veletrhy » E3 » E3 2019 » E3 2019: Shrnutí PC Gaming Show

E3 2019: Shrnutí PC Gaming Show(5 minuty čtení)

Po EA PLAY, Microsoftu a Bethesdě jsme se dočkali konference PC Gaming Show, která nám dala nahlédnout do zákulisí indie vývojářů. Pojďme se na ně podívat.

V úvodu konference se nám ve svém novém traileru představila hra Vampire: The Masquarade – Bloodlines, jejíž datum vydání bylo naplánováno na první čtvrtinu roku 2020. Byly taktéž odhaleny některé ze scenérií hry, které byly doplněny komentářem vývojářů studia Paradox Interactive.

Následovala hra Starmancer, u které datum vydání prozatím neznáme.

Zástupci společnosti Tripwire Interactive nám představili exkluzivní premiéru hry Chivalry 2. Ta nabídne obléhání hradů a středověké bitvy. V novém díle se dočkáme mimo jiné i koní a nových obléhacích strojů.

Temná hra Mosaic se dočká vydání již během tohoto roku.

Hra Midnight Ghost Hunt nám byla představena Samem Malonem, jenž za celou hrou stojí. V této hře se proti sobě postaví tým krotitelů duchů a skupina přízraků, která se tváří jako vybavení domu. Potkáte tedy pohybující se stoly, židle nebo brnění. Hra svou inspiraci čerpá z prop hunt módu ze hry Garry’s Mode. Rozdílem je, že počínaje půlnocí se hra mění a lovec se stává kořistí. Duchové totiž nabydou schopnosti se velmi účelně bránit.

Byla představena hra Unexplored 2. Více informací o hře se dozvíte na oficiálních stránkách.

Zástupkyně Funcomu nám představila rozšíření pro hru Mutan Year Zero s podtitulem Seed of Evil, hru Conan Unconquered a hororové Moons of Madness.

Spolupráce Mighty Kingdom a Funcom nám přináší 2D Hack-n-Slash dobrodružství s názvem Conan Chop Chop.

Následovaly tituly jako MMO Last Oasis nebo tahová strategie Age of Wonders: Planetfall.

Od tvůrců Sniper Elite IV nám byla pomocí zbrusu nového traileru představena hra Zombie Army Dead War 4. Bude se jednat o kooperační zombie dobrodružství, kde vám budou kromě šourajících ohnilých nemrtvých dělat potíže taktéž nepřátelé, se značně vyšší výdrží.

Hry Remnant From the Ashes se dočkáme 20. srpna. Zde budeme čelit, vyzbrojení střelnými zbraněmi, obřím nestvůrám. Pokud si hru objednáte předběžně, získáte přístup o 4 dny dříve.

https://www.youtube.com/watch?v=BHm2gzmPxoA

Griftlands nabídne svou alfa verzi 11. července.

V Planet ZOO navštívíme již 5. listopadu nádherně vypadající ZOO Tycoon hru, kde budete budovat domovy pro všechna zvířata.

Japonská Shenmue III nám nabídne slibně vypadající bojovou akci již 19. listopadu.

Song of Conquest je klasická, strategicky pojatá adventura. Společně s vámi naverbovanou družinou vyrazíte na dobrodružství protkané řadou soubojů. Samotný soubojový systém bude řešen tahovým rozvržením, rozděleným na jednotlivá kola. Hry se dočkáme v alfa stádiu až v příští roce.

https://www.youtube.com/watch?v=7GdKG4zZ0pI

Do druhého dílu Warhammer End Times: Vermintide se nyní můžete přihlásit k beta testování kompetitivního módu. Poprvé v historii série si tedy můžete vyzkoušet bojovou vřavu skupiny hrdinů a skavenů z druhé strany.

https://www.youtube.com/watch?v=_fo0QMIv9wo

Plošinová akční řezačka Valfaris nás za doprovodu tvrdé metalové hudby provede peklem.

https://www.youtube.com/watch?v=OZLsDtScaUc

Zástupce ze strany vývojářů hry Borderlands 3 nám poskytli pár nových informací o arzenálu hry. Dozvěděli jsme se něco o nových vlastnostech granátů nebo o novince v podobě artefaktů.

Ve hře Man Eater si zahrajete za žraloka, který má za úkol shánět potravu, která je často v podobě nic netušících lidí. Ve hře bude figurovat systém evolucí a vylepšování jednotlivých schopností, které vám následně ve vašem lovu značně vypomohou. Datum vydání nám nebylo sděleno přesně, avšak do následující PC Gaming Show bychom se prý hry měli určitě dočkat.

Již brzy by nám měla být k dispozici hra Telling lies, která bude podobná dílu Her Story z roku 2015. Bude se jednat spíše o interaktivní film, založený na schopnosti vypozorovat potřebné informace.

Následovaly ukázky dalších indie her – Genesis Noire a El Hijo.

Co se týče Baldur’s Gate III, byla nám přislíbena spousta ikonických postav série a velmi otevřené možnosti hratelnosti. Data vydání jsme se bohužel nedočkali, poslední díla studia Larian však nasvědčují tomu, že se máme na co těšit.

X
X