E3 2019: Shrnutí Square Enix konference(3 minuty čtení)

Po PC Gaming ShowUbisoft konferenci jsme se v brzkých ranních hodinách dočkali Square Enixu. Zde jsou momenty, které určitě stojí za zmínku.

Pro začátek jsme se dočkali traileru na remake oblíbeného sedmého dílu série Final Fantasy. Po 22 letech se tak opět podíváme do světa oblíbeného japonského RPG. Dočkáme se tak rychlé akce a propracovaného soubojového systému, který bude obohacen taktickým režimem. Předváděčka byla doplněna komentářem vývojářů a ukázkou ze samotného hraní, včetně souboje dvou z dostupných postav s jedním z bossů hry. Velmi očekávané hry se nám dostane již 3. března 2020.

Final Fantasy Crystal Chronicles se nám představilo v remasterované edici na chytré telefony, PS4 a Nintendo Switch.

Octopath Traveler si nyní můžete stáhnout skrze Steam i na PC.

Dragon Quest Builders 2 je jakousi kombinací fantasy RPG a budovatelského minecraftu. V novém traileru nám představuje možnosti budování, které jsme v minulosti série neviděli, souboje s nepřáteli a průzkum roztomile zpracovaného světa, v němž se budeme moci pohybovat již 12. července.

Circuit Superstar je svéráznou závodní hrou, jež nám bude naservírována v následujícím roce.

Pohádková záležitost Kingdom Hearts 3 se dočká svého prvního DLC s podtitulem Re:Mind.

Final Fantasy XIV Shadowbringers je online adaptace série, která na konferenci konečně předvedla svůj launch trailer. V něm se nám odhalilo datum vydání, a sice 2. července 2019.

V krátkém teaseru se předvádí hry Romancing Saga 3Saga Scarlet Grace Ambitions, které vyjdou na mobily, PS4, Steam a Nintendo Switch.

Překvapením byla akční hra Outriders od tvůrců Gears of War: Judgement či Bulletstorm. Ta přistane na pulty našich obchodů v létě 2020.

V novém traileru na hru Oninaki nám bylo odhaleno datum vydání. To bylo stanovena na datum 22. srpna 2019.

Nejočekávanější hra konference konečně vystrčila své růžky. A musíme uznat, že vypadá skvěle. Hra Marvel’s Avengers: A-Day se ve svém prvním gameplay traileru ukázala ve velkém stylu. Studia si zvolila cestu originálního příběhu, který byl napsán jejich vlastní rukou. Byla potvrzena kooperace čtyř hráčů a až pěti hratelných postav, konkrétně se bude jednat o Kapitána Ameriku, Black Widow, Hulka, Thora a Irona Mana. Hry se dočkáme na platformách PS4, Xbox One, Google Stadia a PC již 15. května 2020.

Redakce SkillZone
Jsme pisálci, studenti, snílci, blázni a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě.