E3 2019: Shrnutí Ubisoft konference(2 minuty čtení)

Konference Ubisoftu letos začala symfonickým orchestrem, který zahrál melodie z herní ságy Assassin’s Creed a připomněl tak všechny díly, které prozatím vyšly.

Spekulace o nových Watch Dogs se potvrdily a my se podíváme do Londýna, který si prošel Brexitem. Všude jsou tak kamery a drony, jste pod neustálým dohledem. Hra ponese název Watch Dogs Legion.

Na pódiu se objevil Rob McElhenney, tvůrce seriálu It’s Always Sunny in Philadelphia a představil nám svůj nový seriál, který se zabývá hraním her. Ponese název Mythic Quest Raven’s Banquet.

Rainbow Six Siege představili expanzi, která přidá do hry dva nové operátory a ponese název Phantom Sight.

Adventure Time Brawlhalla je novou hrou podle animovaného seriálu a je k dispozici již nyní pro Xbox One, PS4 a Nintendo Switch.

Ghost Recon Breakpoint se připomíná novým trailerem. Na pódiu se objevil i herec Jon Bernthal, představitel jedné z hlavních rolí ve hře. Beta verze hry proběhne 5. září 2019 a vypadá to, že se do ní podívá i známý Terminátor.

Nová mobilní hra, spojující všechny postavy z her Tom Clancy’s, ponese název Tom Clancy’s Elite Squad.

Samozřejmě nemohlo chybět představení Just Dance 2020, které bylo obohaceno tradičním tanečním číslem.

For Honor představilo časově omezený event do své hry, s názvem Shadows of the Hitokiri.

Rainbow Six dostane nečekaně novou hru, Rainbow Six Quarantine. Hra vyjde začátkem roku 2020.

The Division 2 si budete moci zahrát od 13. do 16. června zcela zdarma. Zároveň byly oznámeny jednotlivé epizody příběhových přídavků do hry.

Nechyběly ani informace o filmovém The Division, které bylo zaštítěno streamovací službou Netflix.

Ubisoft představil svou novou službu Uplay+, dostupnou od září, která bude stát 14.99 dolarů měsíčně a půjde o obdobu služby Origin Access. Od roku 2020 bude Uplay+ součástí služby Stadia.

Roller Champions je novou sportovní hrou z budoucnosti. Kombinuje jízdu na bruslích, házenou a trochu i rugby. Demo hry je možné stahovat již nyní.

Nová hra od tvůrců Assassins Creed Odyssey se bude jmenovat Gods and Monstersvyjde 25. února.

Redakce SkillZone
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.