Domů » Články » E3 2017: Max se vrátí ve speciální epizodě Life is Strange. V dražší edici

E3 2017: Max se vrátí ve speciální epizodě Life is Strange. V dražší edici

O bonusech, zhrzených hráčích a vyměněných dabérkách

Prequelová série Life is Strange: Before the Storm zanechává na hráčích velká očekávání a vesměs jsme o ní psali v pozitivním duchu, přestože se vývoje ujalo nikterak renomované herní studio Deck Nine. Ovšem ne každý den je posvícení a na povrch přichází první kritické ohlasy.

Přitom původně šlo o veselou zprávu. Naše oblíbenkyně Max Caulfield z hlavní série Life is Strange by se měla dočkat vlastní bonusové epizody s názvem Farewell. Příběh se bude odehrávat ještě před událostmi z Before the Storm a jen lehce naťukne nadcházející děj, přestože jej přímo neovlivní.

Hratelné rozloučení s Max bude ovšem dostupné jen pro ty, co si koupí dražší Deluxe edici prequelu Before the Storm. Vývojáři ze studia Deck Nine své rozhodnutí obhajují tím, že jde o bonus pro opravdové fanoušky, který nijak neovlivní hlavní zápletku. Hráči ale tento „bonus pro fandy“ považují za prachsprosté DLC a volají po jeho uvolnění alespoň v rámci season passu, popř. po drobné slevě pro majitele původní hry.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=GONk9c3MLjA” /]

Další věc, která otrávila některé fanoušky už během gameplay videa, byla změna dabérky Chloe. Místo Ashley Burch se ujme její role mladá herečka a zpěvačka Rhianna DeVries, která se k vývoji dostala přes veřejný konkurz. Důvodem je údajně probíhající stávka televizních, rozhlasových a videoherních herců, kteří se bojkotem několika vývojářů a vydavatelů jako Activision, Take-Two či EA snaží vydobýt lepší pracovní podmínky.

Burch se na twitteru vyjádřila s tím, že rovněž i ona stávkuje. Square Enix ale kupodivu není na černé listině unie amerických herců (SAG-AFTRA), tudíž se nabízí otázka, proč nedali přednost Ashley Burch, než aby najímali nové dabéry. Tak či onak původní hlas Chloe aspoň podílí na scénáři a konzultacích s vývojáři. Koneckonců se nové dabérka docela snaží a přinejmenším její barva hlasu jakž takž k Chloe sedí, byť jí chybí ráznost a kousavost.

První epizoda Life is Strange: Before the Storm vyjde už 31. srpna tohoto roku na PC, XONE i PS4.

Všechny články z E3 2017 najdete zde!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=GhIrGIyY01o” /]

Speciální E3 soutěž o hry zdarma
Souhrn všech E3 článků

Steam klíč pro tento článek: G747C-H9DKY-IJIEJ

Source :

Youtube

X