Domů » Články » Zajímavé » E3 Souhrn: Bethesda

E3 Souhrn: Bethesda

Je libo souhrn všech her, které letos Bethesda vytáhla z rukávu?

Bethesda měla letos svou historický první konferenci v rámci E3 – a nutno uznat, že se jí premiérový výkop nemohl povést lépe. V případě, že jste ji nějakou záhadou zcela minuli, zde máte kompletní souhrn všech her, které se na konferenci objevily.

DOOM – oficiální představení reinkarnace pekelně hektické střílečky se nesla ve velkém duchu. Kromě gameplay záběrů ze singleplayeru i multiplayeru byl odhalen editor levelů a podpora modů. Přesné datum vydání ale nikoliv. Více zde!

Dishonored 2 – do prvního dílu jsme se před lety beznadějně zamilovali, není se čemu divit, že odhalení pokračování nás nenechalo chladnými. Na scéně se objeví dvě hratelné postavy – starý známý Corvo a nově i Emily Kaldwin, dcera zavražděné císařovny. Taková překvapení máme prostě rád. Více zde!

Battlecry – kooperativní řezničina patřila do slabšího soudku konference, potenciál v sobě ale rozhodně má – už kvůli výtvarnému stylu Viktora Antonova, designera Dishonored a Half-Life 2. Společně s představením nových tříd byla oznámena celosvětová beta. Více zde!

fallout-shelter1

Nečekaným překvapením bylo odhalení mobilní hry Fallout Shelter.


The Elder Scrolls: Legends – karetní hra z prostředí „Prastarých svitků“ nás kdovíjak neoslovila, ačkoliv uznáváme, že soudit dle cinematic traileru asi není moc fér. Uvidíme, co se vyklubalo v hlavách zaměstnanců Bethesdy, třeba budou Legends první důstojnou konkurencí Hearthstonu. Více zde!

Fallout Shelter – Todd Howard má rád překvápka. Simulátor manažera protiatomového bunkru pro iOS zařízení nás nachytal zcela nepřipravené a ještě ten den jsme si tuhle free to play hříčku museli zkusit. A víte co? Je boží. Čekání na Fallout 4 je hned o něco milejší. Více zde!

Fallout 4 – jasný král celé tiskové konference. Celkem Bethesda zveřejnila tři videa, která představila stěžejní novinky a uklidnila skalní fanoušky, že si zde hratelnost nevzala dovolenou na Seychely. Do toho představili reálnou verzi Pipboye (!) a mobilní aplikaci, kterou můžete používat jako druhou obrazovku při hraní. Mazec. Více zde!

[youtube id=”ldQSioNU1jE”]

Kompletní záznam konference.


Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X