Domů » Články » Herní novinky » Herní veletrhy » E3 » E3 2018 » EA odhalilo nové Command & Conquer: Rivals. Půjde ovšem o mobilní hru

EA odhalilo nové Command & Conquer: Rivals. Půjde ovšem o mobilní hru(2 minuty čtení)

EA překvapilo. Nepříjemně

EA se po pár letech rozhodlo oživit jednu z nejpopulárnějších RTS značek – Command & Conquer. Novinka s podtitulem Rivals ale nejspíše nepotěší žádného fanouška série. Nejde totiž o žádnou regulérní RTS strategii pro PC, ale o jednoduchou 1v1 hříčku na mobilní zařízení.

Novinku mají pod palcem vývojáři z Redwood Studios. Ti chtějí vytvářet „prvotřídní strategické tituly“, jedním z nich by mělo být i právě Command & Conquer: Rivals. Jeho oznámení na E3 vzbudilo však u hráčů rozporuplné reakce, nejčastěji ty, že jde o pouhou sci-fi variaci na populární Clash Royale. Tvůrci se ale dušují, že jde o staré dobré Command & Conquer, u kterého jenom předělali herní systém a přizpůsobili ho dotykovým obrazovkám.

„Jádrem Rivals je strategie v reálném čase s důrazem na dovednosti, strategii a boj s protivníky. Znamená to, že svoje velitelské schopnosti budete testovat v dramatických bitvách jeden na jednoho, které potrvají v řádu minut. Každé vítězství se zrodí z velitelských schopností. Zároveň chceme, aby byl každý zápas zábavný, spravedlivý a soutěživý. Pak můžeme mluvit o skutečně kvalitním herním zážitku.“ popisuje Michael Martinez, generální manažer studia Redwood Studios.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=fyNXQpAFQJc” /]

Do hry budou postupně pouštět nové hráče a sbírat od nich feedback. „Čím rozsáhlejší zpětná vazba, tím lépe. Dvěma našimi hlavními cíli je otestovat vyváženost boje a systém hledání soupeřů, protože oba tyto prvky jsou klíčové pro zajištění toho, aby byla hra skutečně zábavná, spravedlivá a soutěživá.,“ dodává. Hratelnost a systém vytváření zápasů budou vývojáři údajně upravovat na základě ohlasů hráčů-testerů.

Majitelé Androidu se už nyní mohou registrovat do předběžného přístupu na obchodu Play. Ti, kteří se registrují, navíc dostanou speciální balíček Early Bird Bundle, jehož součástí jsou diamanty, kredity a jednotka Titan. Předčasné testování by se mělo brzy také objevit na App Store. Datum vydání ovšem není zatím známo.

Veškeré novinky z letošní E3 najdete na naší speciální stránce. Co se týče konferencí, všechny můžete sledovat na našem Twitch kanále – konkrétní české časy přímých přenosů najdete v našem souhrnném E3 článku.

Čtěte také: Jediné překvapení na konferenci. EA odhalilo a rovnou i vydalo plošinovku Unravel 2

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=y3f9LkASe_w” /]

 

0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X