Domů » Články » EA: Star Wars: Battlefront 2 bude mít hutnou singleplayerovou kampaň

EA: Star Wars: Battlefront 2 bude mít hutnou singleplayerovou kampaň

Potěší to především všechny, kteří kritizovali mělkost nového Battlefrontu

I přes velká očekávání fanoušků se reinkarnovaný Star Wars: Battlefront nedočkal moc vřelého přijetí. Zatímco po technické a audiovizuální stránce byl naprosto perfektní, obsahově poněkud kulhal. Aby podobným problémům tvůrci v budoucnu předešli, druhé pokračování již bude obsahovat plnohodnotnou příběhovou kampaň. 

Předešlý titul se soustředil pouze na hru více hráčů. U nadcházejícího pokračování tomu bude jinak a autoři nezapomenou ani na vlky samotáře, kteří si chtějí užít příběhovou část. Jelikož se společnost DICE již několik let zaměřuje na vývoj multiplayerových titulů jako v případě série Battlefield, není se čemu divit, že se u prvního dílu vyřádili právě tam, kde si věřili nejvíce.

Příběhová kampaň pro jednoho hráče se v restartovaném Battlefrontu původně objevit měla, ale kvůli požadavkům na vydání ještě před filmovým zpracováním Star Wars: The Force Awakens byla nakonec přítomnost tohoto obsahu zamítnuta. Hra vyšla relativně očesaná a vše napravila až DLC.

„Taková byla naše strategie . A nyní, když pronikáme do univerza Star Wars, máme lepší představu o tom, jaké postavy v něm hrají roli. Víme, jaké příběhy můžeme použít u her a jaké mohou vyprávět naopak pouze filmy. V tomto ohledu jsme zapracovali na spolupráci s Lucasfilm Story Group. Naše komunita nám dala důrazně najevo, že multiplayer byl skvělý, ale nestačilo to. Fanoušci chtějí kompletní balení. Tým se tedy zaměřil i na tvorbu obsahu pro jednoho hráče,” pověděl Senior Brand Manager Justin McCully z EA v podcastu Achievement Oriented na Gamespotu.

Star Wars: Battlefront 2 můžeme prozatím očekávat na platformách PC, PlayStation 4 a Xbox One na podzim nadcházejícího roku. Co se týče zrušeného titulu Star Wars 1313, EA se k jeho vývoji i nadále nemá v plánu vracet, ale prvky a nápady, které v něm měly být použity, by se mohly v budoucnu objevit v dalších herních zpracování této vesmírné ságy.

Čtěte také: TOP 10: Nejlepší Star Wars tituly napříč herní historií

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X