Domů » Články » Herní novinky » Earthworm Jim: Rework ikonické skákačky je na obzoru

Earthworm Jim: Rework ikonické skákačky je na obzoru

Pokud jste fandové potrefených plošinovek jako Jazz Jack Rabbit nebo Rayman, jistě si vybavíte i sympatického červího nabušence Jima, jež se ke dvacátým pátým narozeninám dočká reworku.

Jim spatřil světlo videoherního světa v roce 1994 ve hře koncipované pro konzoli Sega Genesis, ze které se pak hra rozšířila na další platformy. Hned další rok bylo vydáno pokračování Jimova příběhu a naposledy jsme o něm mohli slyšet v roce 2010, kdy byl vydán jeho HD remaster. Podle zatím dostupných informací by nové pokračování série mělo být exkluzivkou pro připravovanou konzoli Amico od firmy Intellivision Entertainment, jež má naplánované vydání na rok 2020.

Pokračování Jima bude pod taktovkou původního týmu včetně tvůrce Douga TenNapela a hudebního designéra Tommyho Tallarica. Tallarico je navíc generální ředitel Intellivision, jejichž nová konzole bude první Jimovou platformou, na které nás vezme do nových dobrodružství. Zatím můžeme pouze doufat, že hra bude později dostupná i na dalších herních platformách.  

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X