Domů » Články » Herní novinky » VIDEO: ELEX od autorů série Gothic se dočkal příběhového traileru

VIDEO: ELEX od autorů série Gothic se dočkal příběhového traileru

Jak nám tehdy spadla kometa na střechu...
ELEX

Série Gothic je pro mnoho hráčů srdcovou záležitostí. Svérázná německá RPG dokázala i přes své archaické ovládání obstát oproti západní konkurenci. Nyní se konečně vrací tvůrci prvních tří dílů s duchovním nástupcem ELEX, jenž k fantasy prvkům přidá i špetku sci-fi.

Po dlouhém čekání jsme se konečně dočkali příběhového traileru. V něm nám tvůrci z Piranha Bytes představují planetu Magalan, která je po srážce s kometou uvržena do chaosu. Přeživší devastující přírodní katastrofy se následně rozdělí do čtyř ideologicky různých frakcí a pochopitelně spolu začnou bojovat o zbylé zdroje.

Nejcennější komoditou ale je kometou zanechaný prvek ELEX. Každá skupina jej používá k jiným účelům – Outlaws z ní vyrábí své drogy, Clerics zase tvoří zbraně. Hlavní hrdina ale pochází z militantní skupiny Albs, která využívá ELEX k vylepšení svých schopností za cenu ztráty emocí. Po jedné nešťastné nehodě ale ztratí paměť i závislost na látce, tudíž mu nic nebrání ke startu nového života. Teda kromě jeho bývalých parťáků, kteří ho mají za zrádce.

Jak už to v jejich hrách ale bývá – a jak nám kdysi sami potvrdili v rozhovoru – dostaneme na výběr mezi různými frakcemi a nakonec rozhodneme i o budoucnosti Magalanu. Vydání je naplánované do konce letošního roku, tak doufejme, že stihnou ELEX dát do uspokojivého stavu.

Čtěte také: DLC pro Nier: Automata oznámeno. Nabídne prezidenta Square Enixu jako bosse

[arve url=”https://youtu.be/_0452ISGQwU” /]

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X