[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [StreamerCZ]: Streamuju přímo odsud. Follow pls.
[TechBot]: Každej stroj má USB hub. Charge everything.
[System]: Od ranku Basic platíš 69 Kč/h. Stačí chodit. [System]: Registrace je zdarma. Kredity nikdy nepropadnou.
[System]: Esport PC s 380Hz monitorem. To musíš vidět.
[CompetitiveCZ]: Turnaj v pátek? Count me in. [R6Operator]: Breaching. Stand clear.
[PUBGSurvivor]: Winner winner chicken dinner!
[System]: DayLAN: 08:00 - 22:00. NightLAN: 22:00 - 08:00. [Anon]: Přišel jsem na hodinu. Jsem tu 6.
[Anon]: Kafe číslo 4. Já tu jedu.
[System]: Chceš soukromí? Bookni si Bootcamp. [System]: Periferky na baru: myši, klávesnice, headsety.
[System]: Bootcamp je ready na vaši LANku.
[Recenze]: Nejlepší atmosféra v Praze. [TarkovRat]: Scav run z herny hits different.
[CT_Force]: Defusing...
[Anon]: Heater? To je můj PC. [Anon]: Hardstuck Silver? Ne. Hardstuck na herně.
[AWP_God]: Kdo dá 1v1?
[Anon]: Ruka od doritu. Skill issue. [Anon]: Ten monitor je hezčí než moje budoucnost.
[Anon]: GG WP. Jdu na další.
[RetroGamer]: Vzpomínáte na LAN párty v 2005? Same energy. [Anon]: Někdo tu hraje hlavně lobby simulator.
[Speedrunner]: PB o 3 sekundy. Na tomhle monitoru.
[WarzoneGhost]: Gulag mi tady připadá jako doma. [TechBot]: Dual monitor setup na VIP. Multitasking god.
[System]: Slavíme 20 let. Od 2005 tady pro gamery.
[OverwatchFan]: Healer pls. HEALER! [ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[StreamerCZ]: Streamuju přímo odsud. Follow pls.
[TechBot]: Každej stroj má USB hub. Charge everything. [System]: Od ranku Basic platíš 69 Kč/h. Stačí chodit.
[System]: Registrace je zdarma. Kredity nikdy nepropadnou.
[System]: Esport PC s 380Hz monitorem. To musíš vidět. [CompetitiveCZ]: Turnaj v pátek? Count me in.
[R6Operator]: Breaching. Stand clear.
[PUBGSurvivor]: Winner winner chicken dinner! [System]: DayLAN: 08:00 - 22:00. NightLAN: 22:00 - 08:00.
[Anon]: Přišel jsem na hodinu. Jsem tu 6.
[Anon]: Kafe číslo 4. Já tu jedu. [System]: Chceš soukromí? Bookni si Bootcamp.
[System]: Periferky na baru: myši, klávesnice, headsety.
[System]: Bootcamp je ready na vaši LANku. [Recenze]: Nejlepší atmosféra v Praze.
[TarkovRat]: Scav run z herny hits different.
[Anon]: Heater? To je můj PC.
[Anon]: Hardstuck Silver? Ne. Hardstuck na herně.
[Anon]: Ruka od doritu. Skill issue.
[Anon]: Ten monitor je hezčí než moje budoucnost.
[Anon]: GG WP. Jdu na další. [RetroGamer]: Vzpomínáte na LAN párty v 2005? Same energy.
[Anon]: Někdo tu hraje hlavně lobby simulator.
[Speedrunner]: PB o 3 sekundy. Na tomhle monitoru. [WarzoneGhost]: Gulag mi tady připadá jako doma.
[TechBot]: Dual monitor setup na VIP. Multitasking god.
[System]: Slavíme 20 let. Od 2005 tady pro gamery. [OverwatchFan]: Healer pls. HEALER!
[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[StreamerCZ]: Streamuju přímo odsud. Follow pls. [TechBot]: Každej stroj má USB hub. Charge everything.
[System]: Od ranku Basic platíš 69 Kč/h. Stačí chodit.
[System]: Registrace je zdarma. Kredity nikdy nepropadnou. [System]: Esport PC s 380Hz monitorem. To musíš vidět.
[CompetitiveCZ]: Turnaj v pátek? Count me in.
[R6Operator]: Breaching. Stand clear. [PUBGSurvivor]: Winner winner chicken dinner!
[System]: DayLAN: 08:00 - 22:00. NightLAN: 22:00 - 08:00.
[Anon]: Přišel jsem na hodinu. Jsem tu 6. [Anon]: Kafe číslo 4. Já tu jedu.
[System]: Chceš soukromí? Bookni si Bootcamp.
[System]: Periferky na baru: myši, klávesnice, headsety. [System]: Bootcamp je ready na vaši LANku.
[Recenze]: Nejlepší atmosféra v Praze.
[TarkovRat]: Scav run z herny hits different. [CT_Force]: Defusing...
[Anon]: Heater? To je můj PC.
[Anon]: Hardstuck Silver? Ne. Hardstuck na herně. [AWP_God]: Kdo dá 1v1?
[Anon]: Ruka od doritu. Skill issue.
[Anon]: Ten monitor je hezčí než moje budoucnost. [Anon]: GG WP. Jdu na další.
[RetroGamer]: Vzpomínáte na LAN párty v 2005? Same energy.
[Anon]: Někdo tu hraje hlavně lobby simulator. [Speedrunner]: PB o 3 sekundy. Na tomhle monitoru.
[WarzoneGhost]: Gulag mi tady připadá jako doma.
[TechBot]: Dual monitor setup na VIP. Multitasking god. [System]: Slavíme 20 let. Od 2005 tady pro gamery.
[OverwatchFan]: Healer pls. HEALER!