[ADMIN]:AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [Skiller ;)]:Tip: Zkus si Esport PC. Jinej level.
[Skiller ;)]:Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy.
[Skiller ;)]:Neboj se zeptat obsluhy. Jsme tu pro tebe. [System]:Sluchátka máme na baru. Stačí říct.
[Skiller ;)]:Stodůlky: klidnější, ale same energy.
[Anon]:Přišel jsem na hodinu. Jsem tu 6. [Anon]:Baťoh plnej snacků. Ready na 8 hodin.
[Anon]:144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej.
[Skiller ;)]:Skill se nerodí. Skill se grinduje. [System]:Esport PC s 380Hz monitorem. To musíš vidět.
[Skiller ;)]:Každý den v 8:00 vracíme jednomu členovi čas!
[System]:Periferky na baru: myši, klávesnice, headsety. [JindraTopFragger]:Ace! Kdo viděl? Kdo viděl?!
[N00bMaster]:Čtyři hodiny Valorant a nic mě nebolí.
[Skiller ;)]:Háje: metro C přímo k nám. Easy. [Anon]:Sleep is for the weak. Game is for the geek.
[Recenze]:Nejlepší atmosféra v Praze.
[Skiller ;)]:Gaming není hobby. Gaming je lifestyle. [System]:Háje — nejlepší metro access v Praze pro gamery.
[Anon]:Doma mám Intel 4. Tady RTX 4090. Cítím ten drip.
[Skiller ;)]:Máš nápad na turnaj? Řekni nám! [System]:ULTRAS rank = 49 Kč/h. Legend status.
[AWP_God]:Kdo dá 1v1?
[System]:Vítejte ve SkillZone. GL & HF! [Bender]:Ten 380Hz monitor je cheat.
[TechBot]:380Hz monitor = plynulost, kterou neumíš unsee.
[Anon]:Monitor tak čistej, že vidím svůj fail v odrazu. [Skiller ;)]:Fun fact: Náš nejstarší člen hraje od 2005.
[Anon]:Jeden život. Jeden shot. Jeden clutch. Let's.
[System]:Slavíme 20 let. Od 2005 tady pro gamery. [ADMIN]:AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Skiller ;)]:Tip: Zkus si Esport PC. Jinej level.
[Skiller ;)]:Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy. [Skiller ;)]:Neboj se zeptat obsluhy. Jsme tu pro tebe.
[System]:Sluchátka máme na baru. Stačí říct.
[Skiller ;)]:Stodůlky: klidnější, ale same energy. [Anon]:Přišel jsem na hodinu. Jsem tu 6.
[Anon]:Baťoh plnej snacků. Ready na 8 hodin.
[Anon]:144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej. [Skiller ;)]:Skill se nerodí. Skill se grinduje.
[System]:Esport PC s 380Hz monitorem. To musíš vidět.
[Skiller ;)]:Každý den v 8:00 vracíme jednomu členovi čas! [System]:Periferky na baru: myši, klávesnice, headsety.
[JindraTopFragger]:Ace! Kdo viděl? Kdo viděl?!
[N00bMaster]:Čtyři hodiny Valorant a nic mě nebolí. [Skiller ;)]:Háje: metro C přímo k nám. Easy.
[Anon]:Sleep is for the weak. Game is for the geek.
[Recenze]:Nejlepší atmosféra v Praze. [Skiller ;)]:Gaming není hobby. Gaming je lifestyle.
[System]:Háje — nejlepší metro access v Praze pro gamery.
[Anon]:Doma mám Intel 4. Tady RTX 4090. Cítím ten drip. [Skiller ;)]:Máš nápad na turnaj? Řekni nám!
[System]:ULTRAS rank = 49 Kč/h. Legend status.
[System]:Vítejte ve SkillZone. GL & HF!
[Bender]:Ten 380Hz monitor je cheat.
[TechBot]:380Hz monitor = plynulost, kterou neumíš unsee. [Anon]:Monitor tak čistej, že vidím svůj fail v odrazu.
[Skiller ;)]:Fun fact: Náš nejstarší člen hraje od 2005.
[Anon]:Jeden život. Jeden shot. Jeden clutch. Let's. [System]:Slavíme 20 let. Od 2005 tady pro gamery.
[ADMIN]:AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Skiller ;)]:Tip: Zkus si Esport PC. Jinej level. [Skiller ;)]:Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy.
[Skiller ;)]:Neboj se zeptat obsluhy. Jsme tu pro tebe.
[System]:Sluchátka máme na baru. Stačí říct. [Skiller ;)]:Stodůlky: klidnější, ale same energy.
[Anon]:Přišel jsem na hodinu. Jsem tu 6.
[Anon]:Baťoh plnej snacků. Ready na 8 hodin. [Anon]:144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej.
[Skiller ;)]:Skill se nerodí. Skill se grinduje.
[System]:Esport PC s 380Hz monitorem. To musíš vidět. [Skiller ;)]:Každý den v 8:00 vracíme jednomu členovi čas!
[System]:Periferky na baru: myši, klávesnice, headsety.
[JindraTopFragger]:Ace! Kdo viděl? Kdo viděl?! [N00bMaster]:Čtyři hodiny Valorant a nic mě nebolí.
[Skiller ;)]:Háje: metro C přímo k nám. Easy.
[Anon]:Sleep is for the weak. Game is for the geek. [Recenze]:Nejlepší atmosféra v Praze.
[Skiller ;)]:Gaming není hobby. Gaming je lifestyle.
[System]:Háje — nejlepší metro access v Praze pro gamery. [Anon]:Doma mám Intel 4. Tady RTX 4090. Cítím ten drip.
[Skiller ;)]:Máš nápad na turnaj? Řekni nám!
[System]:ULTRAS rank = 49 Kč/h. Legend status. [AWP_God]:Kdo dá 1v1?
[System]:Vítejte ve SkillZone. GL & HF!
[Bender]:Ten 380Hz monitor je cheat. [TechBot]:380Hz monitor = plynulost, kterou neumíš unsee.
[Anon]:Monitor tak čistej, že vidím svůj fail v odrazu.
[Skiller ;)]:Fun fact: Náš nejstarší člen hraje od 2005. [Anon]:Jeden život. Jeden shot. Jeden clutch. Let's.
[System]:Slavíme 20 let. Od 2005 tady pro gamery.