[ADMIN]:AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [System]:Vítejte ve SkillZone. GL & HF!
[System]:Párty? Narozeniny? Firemní event? Ozvěte se.
[Recenze]:Nejlepší atmosféra v Praze. [System]:Čím víc chodíš, tím levnější to máš. Real talk.
[System]:FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží.
[CZechSniper]:AWP na Mirage je free elo, change my mind. [Anon]:Monitor tak čistej, že vidím svůj fail v odrazu.
[Anon]:Tady mě nikdo neslyší křičet do mikrofonu.
[System]:Naše stoly mají USB-C nabíjení. Charge up. [Skiller ;)]:Máš nápad na turnaj? Řekni nám!
[Skiller ;)]:Žižkov: nonstop. 3 ráno? Still gaming.
[System]:Registrace je zdarma. Kredity nikdy nepropadnou.
[AWP_God]:Kdo dá 1v1?
[System]:DayLAN: 08:00 - 22:00. NightLAN: 22:00 - 08:00. [System]:Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc.
[Skiller ;)]:Naše herny mají klimu. Žádnej sweat zone.
[System]:Sluchátka máme na baru. Stačí říct. [Skiller ;)]:Tip: Zkus si Esport PC. Jinej level.
[Anon]:Teamkill? To byl callout issue.
[System]:Teamspeak, Discord, mumble — vše povoleno. [TechBot]:RGB? Samozřejmě. Aesthetic matters.
[KarelGamer]:Kdo hraje Minecraft? Chci server!
[System]:Kredit u nás nikdy nepropadá. Fakt. [System]:Chceš soukromí? Bookni si Bootcamp.
[System]:Máme klimatizaci. I v létě je tu pohoda.
[Skiller ;)]:Háje: metro C přímo k nám. Easy. [Anon]:Doma mám Intel 4. Tady RTX 4090. Cítím ten drip.
[Anon]:144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej.
[TechBot]:1Gbps symetrická linka. Download? Instant. [ADMIN]:AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[System]:Vítejte ve SkillZone. GL & HF!
[System]:Párty? Narozeniny? Firemní event? Ozvěte se. [Recenze]:Nejlepší atmosféra v Praze.
[System]:Čím víc chodíš, tím levnější to máš. Real talk.
[System]:FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží. [CZechSniper]:AWP na Mirage je free elo, change my mind.
[Anon]:Monitor tak čistej, že vidím svůj fail v odrazu.
[Anon]:Tady mě nikdo neslyší křičet do mikrofonu. [System]:Naše stoly mají USB-C nabíjení. Charge up.
[Skiller ;)]:Máš nápad na turnaj? Řekni nám!
[Skiller ;)]:Žižkov: nonstop. 3 ráno? Still gaming. [Guest]:Mají tu Monster?
[System]:Registrace je zdarma. Kredity nikdy nepropadnou.
[System]:DayLAN: 08:00 - 22:00. NightLAN: 22:00 - 08:00.
[System]:Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc.
[Skiller ;)]:Naše herny mají klimu. Žádnej sweat zone. [System]:Sluchátka máme na baru. Stačí říct.
[Skiller ;)]:Tip: Zkus si Esport PC. Jinej level.
[Anon]:Teamkill? To byl callout issue. [System]:Teamspeak, Discord, mumble — vše povoleno.
[TechBot]:RGB? Samozřejmě. Aesthetic matters.
[KarelGamer]:Kdo hraje Minecraft? Chci server! [System]:Kredit u nás nikdy nepropadá. Fakt.
[System]:Chceš soukromí? Bookni si Bootcamp.
[System]:Máme klimatizaci. I v létě je tu pohoda. [Skiller ;)]:Háje: metro C přímo k nám. Easy.
[Anon]:Doma mám Intel 4. Tady RTX 4090. Cítím ten drip.
[Anon]:144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej. [TechBot]:1Gbps symetrická linka. Download? Instant.
[ADMIN]:AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[System]:Vítejte ve SkillZone. GL & HF! [System]:Párty? Narozeniny? Firemní event? Ozvěte se.
[Recenze]:Nejlepší atmosféra v Praze.
[System]:Čím víc chodíš, tím levnější to máš. Real talk. [System]:FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží.
[CZechSniper]:AWP na Mirage je free elo, change my mind.
[Anon]:Monitor tak čistej, že vidím svůj fail v odrazu. [Anon]:Tady mě nikdo neslyší křičet do mikrofonu.
[System]:Naše stoly mají USB-C nabíjení. Charge up.
[Skiller ;)]:Máš nápad na turnaj? Řekni nám! [Skiller ;)]:Žižkov: nonstop. 3 ráno? Still gaming.
[Guest]:Mají tu Monster?
[System]:Registrace je zdarma. Kredity nikdy nepropadnou. [AWP_God]:Kdo dá 1v1?
[System]:DayLAN: 08:00 - 22:00. NightLAN: 22:00 - 08:00.
[System]:Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc. [Skiller ;)]:Naše herny mají klimu. Žádnej sweat zone.
[System]:Sluchátka máme na baru. Stačí říct.
[Skiller ;)]:Tip: Zkus si Esport PC. Jinej level. [Anon]:Teamkill? To byl callout issue.
[System]:Teamspeak, Discord, mumble — vše povoleno.
[TechBot]:RGB? Samozřejmě. Aesthetic matters. [KarelGamer]:Kdo hraje Minecraft? Chci server!
[System]:Kredit u nás nikdy nepropadá. Fakt.
[System]:Chceš soukromí? Bookni si Bootcamp. [System]:Máme klimatizaci. I v létě je tu pohoda.
[Skiller ;)]:Háje: metro C přímo k nám. Easy.
[Anon]:Doma mám Intel 4. Tady RTX 4090. Cítím ten drip. [Anon]:144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej.
[TechBot]:1Gbps symetrická linka. Download? Instant.