Epic Games otevřeli nové streamovací studio, které vedou tvůrci Star Wars: Rogue Squadron(1 minuta čtení)

Streamovací služby nejsou pouze o živém přenosu zábavné show na Twitchi, skrze stream můžete také hrát hry, které vaše mašina neutáhne, a to díky Google Stadia. Novou divizi, věnující se streamovaným službám, otevřelo i Epic Games. 

Nové studio zaměřené na streamování se nachází v německém Kolíně Nad Rýnem. V jeho vedení jsou Achim Moller a Julian Eggebrecht, kteří se k Epic Games přidali již na začátku tohoto roku. Tuto dvojici můžete znát například přes vývojářské studio Factor 5, které spolu založili v roce 1987. Toto studio mělo pod palcem vývoj videoherní série Turrican a zejména sérii s podtitulem Rogue Squadron, ze světa Star Wars. Moller navíc úzce spolupracoval se Sony a Nintendem, zatímco Eggebrecht byl viceprezidentem Hulu. Podle zatím dostupných informací má studio pracovat na existujících streamovacích platformách.

Source :

PCGamer

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na