Domů » Články » Epic Games Store rozdává 12 dní hry zdarma

Epic Games Store rozdává 12 dní hry zdarma(1 minuta čtení)

State of Play, Game Awards a teď tohle. Nezastavitelná lavina radosti se žene směrem k hráčům a neustále nabírá na velikosti. Vedení společnosti Epic Games dělá další spektakulární krok vůči videoherním duším.

Počínaje dnem 19. prosince nám Ježíšek v podobě videoherní platformy Epic Games Store začne nadělovat 12 dní hry zcela zdarma. Každý den by měl být rozdáván alespoň jeden unikátní titul. Taktéž se, jako odpověď na spoustu nově ohlášených titulů, společnost rozhodla do 19. prosince poskytovat zdarma hru The Wolf Among Us a na spoustu dalších her uvalit obrovské slevy. Níže si taktéž můžete shlédnout video pojednávající o exkluzivních hrách, které míří v příštím roce na tuto platformu. Najdete mezi nimi i taková zvučná jména, jako Godfall nebo Predator: Hunting Grounds.

Tak co, pořád jste zastánci Steamu, nebo vás štědrá nabídka Epic Games obměkčila?

0 0 vote
Hodnocení článku
Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X