srpen, 2020

078All Dayne09Game Jam by Detail SoftwareHerní párty už znáte. A co takhle programovací párty? I to je u nás možné!(All Day) SkillZone ARENA Organizátor: Detail Software 9 Míst zbývá

Detaily eventu

Game Jam je událost, během které se snaží jednotlivci, nebo týmy herních vývojářů, vytvořit za stanovený čas co nejlepší hru podle určeného tématu.

Proč jsme se rozhodli uspořádat vlastní Game Jam? V minulosti jsme se jako jednotlivci účastnili Game Jamů jako Ludum Dare a Global Game Jam. A jelikož to pro nás byla skvělá zkušenost, rozhodli jsme se uspořádat vlastní. Zároveň bychom rádi popostrčili lidi, kteří se vždy chtěli věnovat vývoji her, ale nikdy k tomu neměli dostatek odvahy, času či motivace. Nebo zkrátka nevěděli jak.

Celý Game Jam bude probíhat 7. – 9. srpna od 12:00 ve spolupráci se SkillZone. 

Pracovat můžete s celým týmem ve SkillZone Areně, popřípadě je stále možnost pracovat z pohodlí domova. Pravidla, odesílání svých výtvorů a případné věci okolo jsou řešeny přes náš Discord server v popisku videa.

Prostory nám SkillZone poskytuje ZCELA ZDARMA, proto budu rád, když se na místě potkáme.

Já osobně budu celou dobu pracovat z areny, takže se můžete zastavit a pozdravit. Celou dobu budu streamovat kanále https://www.twitch.tv/thecoffeeharry. To je zároveň kanál, na kterém proběhne slavnostní zahájení ve 11:30, a několik minut před začátkem jamu na něm bude vylosováno téma.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, obraťte se na mě na některém z těchto kontaktů:
https://www.instagram.com/_thecoffeeharry/
https://www.facebook.com/ales.herink

Aleš Harry Herink

Těším se na vás!

Registrace

Prostřednictvím registrace si rezervuj místo

Přijdeš na tuto akci?

Přijdu!Možná

Máš rezervaci a nemůžeš se dostavit? Dej nám vědět!Změnit rezervaci

Čas

srpen 7 (Pátek) - 9 (Neděle)

Location

SkillZone ARENA

Starochodovská 64

Organizátor

Detail Software

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X