Domů » Články » Herní novinky » Everspace 2: Datum vydání je ještě daleko, už teď ale slibují hodně

Everspace 2: Datum vydání je ještě daleko, už teď ale slibují hodně

Pěkný trailer letící vesmírné lodi a datum vydání až někdy 2021. To jsme mohli vidět v živém vysílání Gamescomu o Everspace 2. Těch informací je však mnohem víc.

Everspace 2 je rychlá vesmírná střílečka pro jednoho hráče. Čeká vás průzkum rozsáhlého vesmíru s prvky RPG a spoustou kořisti. Otevřený svět, ve kterém se ocitnete má mít podmanivý sci-fi příběh, začínající krátce po událostech prvního dílu. Již teď slibují až třicetihodinovou kampaň s velkým počtem vedlejších misí. Vaše vesmírná loď bude alfou a omegou celé hry a budete mít možnost rozšířit svou sbírku lodí o obrovskou nabídku plavidel. Ve hře existuje devět tříd. U každé lodi můžete nakombinovat její moduly, zbraně, zařízení a výhody podle své libosti a individuálního stylu, že nabídka vzroste do skoro nekonečného počtu variant.

Průzkum ve hře vám umožní objevovat nové mimozemské druhy, odhalovat záhady, hledat skryté poklady a ochraňovat své cennosti proti vesmírným banditům. Být opatrný se vám nemusí vyplatit. Nebezpečné oblasti vám mohou přinést i mnohem vyšší odměnu. Budou po vás ale požadovány veškeré vaše pilotní dovednosti a talent pro improvizaci.

Při bojích ve vesmíru budou úhyb, úskok a správně načasovaná otočka stejně důležité, jako správné načasování boostu vašich blastrových kanónů. Široká škála schopností a výzbroje vám dovolí zničit velké množství nepřátel najednou. Tím jsou myšleny drony, stíhači, bombardéry, silné bojové lodě a obrovská kapitánská plavidla. I samotné prostředí vám může pomoct vyhrát už předem prohranou bitvu.

Hrajete za jednoho z pilotních klonů, kteří porazili admirála Gorkha v předešlém díle. Jste hledaný jako ilegální odpadlý clonový pilot. Kvůli tomu se snažíte být co nejvíce neviditelný a živíte se jako horník pod falešnou identitou. Ovšem to vám dlouho nevydrží a započne váš příběh o tom, jak bývalý vojenský klon přichází na to, co to znamená být člověkem.

Everspace 2 vychází v roce 2021 na Microsoft PC, Xbox One a PS4. Snad nám to v hlavě do té doby zůstane.

Source :

Everspace

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X