Domů » Články » Facebook odkoupil firmu Beat Games, stojící za hrou Beat Saber

Facebook odkoupil firmu Beat Games, stojící za hrou Beat Saber

Trojice zakládajících členů původem z Česka a Slovenska – Ján Ilavský, Vladimír Hrinčár a Jaroslav Beck – uzavřeli smlouvu s americkou firmou, soustředící se na virtuální realitu. Konkrétně ji odkoupila Facebooku náležící společnost, Oculus Studios. Studio Beat Games i nadále zůstane nezávislým studiem sídlícím v Praze, jejichž cílem je stále dělat to, co doposud. Stejně kvalitně, avšak ne jako vlastníci.

Díky lepším finančním možnostem, které firma Oculus nabízí, se může Beat Saber posouvat dále a dobrat se tak svých maximálních možností. „Studio s Beat Saberem doposud pouze nahlédlo do možností sociálních funkcí, nových modů, hudby a mnoha dalšího. Jsme opravdu nadšeni, že můžeme spojit síly s tak talentovaným týmem a sledovat, kam hraní ve virtuální realitě posunout v budoucnu ,“ říká obsahový ředitel studia Oculus, Mike Verdu, na oficiálním webu společnosti. 

Source :
Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X