Domů » Články » Herní novinky » Update pro survival Fade to Silence přinese kooperaci. Umožní i stavbu základny

Update pro survival Fade to Silence přinese kooperaci. Umožní i stavbu základny

Z THQ Nordic se pomaličku rýsuje velmi zajímavý herní vydavatel, který se nebojí nových ani oživených značek. Mimo jiné se na letošním Gamescomu pochlubil i chystanými novinkami do survival akce Fade to Silence od vývojářů z Black Forest Games. Do hry zamíří budování základny i kooperace.

V kůži hlavní postavy Ashe se snažíte přežít v nehostinném ledovém světě, kde je neustále nouze o potraviny, teplo i bezpečnou skrýš. Hledání zásob a postupné vylepšování výbavy tvoří základ hratelnosti, stejně jako souboje s tajemnými lovecraftovskými monstry, které přežívání na zamrzlé planetě znatelně komplikují.

Gamescomový trailer nicméně ukázal dvě zásadní novinky z chystaného updatu, který má vaše snažení o něco zjednodušit. Především do hry přibude kooperace, díky níž můžete se svými přáteli sdílet radosti a strasti hledání nového domova mezi sněhovými vánicemi.

Dále se vám odemkne možnost postavit společnou základnu, která poslouží jako takové velitelství pro další nebezpečné výpravy do ledové divočiny. Trailer z německé výstavy si můžete prohlédnout níže, nic víc autoři hry už ale neukázali.

Titul už je nějakou chvilku v předběžném přístupu na Steamu a zatím sbírá jen lehce nadprůměrná hodnocení od hráčů. Zda současný stav změní právě představená kooperace či možnost vybudování základny, je otázka do budoucna. Plná verze Fade to Silence by měla přijít někdy příští rok, update pro early access verzi pak do konce letoška.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=bly8LwaM28U” /]

Source :

Vlastní

X