Domů » Články » Herní novinky » Fall Guys zahájilo sezónu 2! Na jaké novinky se mohou hráči těšit?

Fall Guys zahájilo sezónu 2! Na jaké novinky se mohou hráči těšit?

Hopsáme, padáme, nadáváme, ale stejně tuto potrhlou hopsačku milujeme. Fall Guys je multiplayerová “Battle Royale” závodní hra, která už po jejím vydání zbořila žebříčky popularity především protože se jedná o jednu z mála her v tomto žánru. Nyní přichází se sezónou 2!

Sezóna 2 odstartovala 8. října a je naplánována do 6. prosince 2020. Hráči očekávali řadu nových map, vylepšení a možností, což se z části vyplnilo. Zároveň ale internet proudí naštvané reakce na to, že nových věcí mohlo být ve hře skutečně více, vzhledem k tomu, jakou dobu se na novou sezónu čekalo. Co tedy mimo nové odměny a 4 nové mapy (Knight Fever, Wall Guys, Egg Siege, Hoopsie Legends) můžou hráči čekat?

  • Jména nad hráči budou nově mít možnost customizace v rámci barev, přezdívek a titulů, které budou moct ostatní hráči vidět během spectator modů nebo při výhře celého zápasu.
  • V rámci tzv. řetězu odměn nyní hráči mohou získávat “korunky”, což potěší pravděpodobně řadu casual hráčů.
  • Hraní v teamu nyní ukazuje “spadnutí” do hry v rámci celého teamu vedle sebe.
  • Hráči nyní mohou používat funkci náhodného výběru celého outfitu v nabídce “šatny avatara”.
  • Hráči mají nyní možnost zvolit dva rozdílné módy hry: “Main show” (všechny aktivní levely) nebo “Timed showdowns” (pouze vybrané levely)
  • Přibyly desítky nových skinů, vzorců “tetování” a dalších vizuálních maličkostí, kterými můžete ozvláštnit vašeho avatara.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X