Domů » Články » Fallout 4 se dočkal betaverze češtiny. Je ke stažení na všechny platformy

Fallout 4 se dočkal betaverze češtiny. Je ke stažení na všechny platformy

Otestujte překlad a pomozte ho ladit

Vánoční dárky nemusí mít jen podobu krabic s konzolemi a balíků s pletenými ponožkami. Na některé hráče čekalo milé překvapení ještě na facebooku Fallout 4 CZ/SK a stránkách PřekladyHer.eu, a to ve formě češtiny do postapokalyptického RPG Fallout 4. Ta je k dispozici na všechny hlavní platformy.

Hráči si tak díky dobrovolným překladatelům mohou užít radosti i strasti bostonské pustiny. Češtinu najdete na stránkách PřekladyHer.eu, na PC verzi čekají instalační balíčky, pro konzolisty jsou k dispozici zase modifikace. Ty můžete sosat přímo ve hře.

Nutno ovšem dodat, že se jedná o betu překladu, která si ještě vyžádá nemálo úprav i oprav. Autoři překladu proto žádají hráče, aby jejich lokalizaci otestovali a případné chyby nahlašovali na Discord a Github, ideálně i se screenshotem. Překlad je stále velmi živý a opravdu odladěná verze ještě bude stát kus práce.

„To, že máme 100 % textů přeloženo, neznamená, že ho nadále neupravujeme a nevylepšujeme. Některé změny, které máme v plánu, budou překlad překopávat i poměrně významným způsobem,“ píšou autoři na fóru a dodávají, že zhruba jednou za dva týdny budou vydávat opravné verze překladu.

A pár drobných upozornění na závěr. Pokud vám hra padá během načítání do hlavního menu, zde máte dočasné řešení. Dále berte na vědomí, že čeština je na konzolích jako uživatelská modifikace, tudíž si možná nebude rozumět s achievementy. Na konec berte na vědomí, že se jedná překlad základní hry bez DLC.

Čtěte také: Čeština k první epizodě prequelu Life is Strange je již volně ke stažení

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X