E3 2016: Fallout 4 se dočká ještě tří dalších dodatků

Fallout 4 se do ústraní zatím nechystá, Bethesda plánuje čtyři další přídavky.

Bethesda se na letošní E3 konferenci nevěnovala pouze novinkám, ale i již vydaným titulům. Momentálně tím myslíme čtvrté pokračování série Fallout, které se ani po více jak půl roce nehodlá odebrat do ústraní, a tak se už brzy dočkáme tří nových rozšíření a podpory virtuální reality.

Zatímco první, již dříve oznámené rozšíření Contraptions Workshop vyjde už je venku a přinese spoustu herního obsahu, dalších dvou se dočkáme v nejbližších měsících, přičemž druhého dodatku bychom se tak mohli dočkat už začátkem července. Vault-Tec Workshop update přidá do hry možnost navržení a následně i postavení vysněného Vaultu (takový 3D Fallout Shelter). O měsíc později přijde čas na třetí a také finální dodatek Nuka-World, jenž hráčům umožní prozkoumat bývalý zábavní park.

Jelikož třetí DLC bude o poznání větší než druhé a přinese též spoustu nových úkolů, zbraní a příšer, není se čemu divit, že bude o poznání dražší. Zatímco Vault-Tec Workshop vyjde na $5, za Nuka-World zaplatí hráči bez season passu $20. Pokud se chcete dozvědět více informací o chystaných balíčcích, nemělo by vám uniknout tématické video od Bethesda Softworks níže.

První DLC Automatron nás svým obsahem potěšil jen lehce, Far Harbor jsme doposud od vydavatele nedostali. Zrecenzujeme ho ve chvíli, kdy budeme mít možnost.

Přehled veškerého dění z E3

Zdroj:

VG247

Tomáš Cuc
Redaktor portálu Battleforce.cz, fanoušek série Assassin's Creed, vášnivý hráč FPS titulů a milovník hudby, kinematografie a seriálů.