Fallout 76: Máme mít strach z lootboxů?

Já vím. Většině z vás je to úplně jedno. Koho by zajímala hra, kde se nepřátelé zaseknou i v malinké nerovnosti v podlaze tak dobře, že jim nejde ani ubrat nic z jejich lišty zdraví…

Teď jsem nepopsal největší chybu, kterou kdy kdo našel, jen jsem popsal svůj zážitek těsně před napsáním tohoto článku. O mojí nervy ničící registraci do Bethesda Laucher nebudu raději ani mluvit. Přes to všechno je to stále Fallout. Fallout s multiplayerem, kde si zábavnost můžete vytvořit jak s partou kamarádů, tak klidně sami.

Bohužel i to nejspíš končí. Hrůzu největším fandům této hry nahání update. Slovům Bethesdy, s dřívějším ujištěním o nezačleněním lootboxů do hry se věří jen těžce (hlavně s tím rychlým pádem ceny) a po prostudování changelogu snad vůbec. Díky uživateli Redditu jménem Despotak můžeme zachytit pár dost napovídajících hesel. Jedno z těch nejvíce strašidelných je “lunch box”. Ti z vás, kteří hráli Fallout Shelter už vědí, že oběd není zadarmo. Tato obědová krabička je doprovázena heslem “ATX”, které referuje na Atom Shop. Tento obchod nabízí směnu atomů (měně získávané za plnění úkolů či koupením za skutečné peníze) za vzhledové věci. A tak by to mělo podle slov Peta Hinese (viceprezident Bethesda Softworks) z října zůstat.

Takže o bonusech na poškození, nosnost a XP nemůže být řeč. Jak si máme ale vysvětlit toto?

Stále má snad slovo viceprezidenta nějakou váhu. Musí to být jen na vzhled. Proč by nebylo. No tak. A i kdyby chtěli další peníze, tak je použijí na opravu chyb. Nechte mi aspoň tu malou víru v lidi z Bethesda Softworks… Nechte mě brečet v temném rohu místnosti, protože co má jiného dělat člověk, co si tuhle věc koupil.

 

Dragonarrr
Negramotný spisovatel, zbrklý ajťák, obkreslující malíř, angličtinář neschopný odpovědi, bývalý ochotnický herec, hráč všeho možného a naprosto amatérský streamer. To všechno jsem já. Moment! Ještě lučištník.