Domů » Články » Herní novinky » Fallout 76 se na Steamu neobjeví. Bethesda chce protlačit svou platformu

Fallout 76 se na Steamu neobjeví. Bethesda chce protlačit svou platformu

Ne všechny cesty vedou na Steam

Steam bude muset oželet největší letošní hru od Bethesdy. Multiplayerový Fallout 76, který se dočkal kompletního odhalení na letošní E3, si v oblíbeném digitálním obchůdku nekoupíte. Chystaná B.E.T.A. (akronym pro „Break it Early Test Application“) i plná verze hry se objeví pouze na Bethesda.net. 

Serveru PC Gamer to potvrdila samotná Bethesda. „PC verze Falloutu 76 bude dostupná pouze skrze Bethesda.net, nikoliv Steam,“ upřesňuje vydavatel v e-mailu s tím, že to platí jak v případě bety, tak plné hry, která by měla vyjít 14. listopadu.

Rozhodně jde o velké překvapení, přestože dává smysl, že Bethesda bude chtít protlačit svou vlastní platformu mezi hráče. Prozatím toho ovšem nemá tolik co nabídnout a ani po tomto disclaimeru není vyloučené, že se Fallout 76 časem dostane na Steam, stejně jako v případě Fallout Shelteru.

Co se týče testovací seance, ta odstartuje v říjnu. Dle slov vývojářů prakticky půjde o kompletní Fallout 76, betou jen chtějí otestovat stabilitu serverů a odhalit případné problémy s připojením a bugy. Některé hráče možná potěší informace, že veškerý postup z B.E.T.A. mohou pak přenést do plné hry.

Čtěte také: Hra Abstractism na Steamu těžila potajnu kryptoměny. Generovala i falešné předměty z TF2

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=M9FGaan35s0″ /]

Source :
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X