Domů » Články » Herní novinky » Cosplayer se oblékl za postavu z Falloutu. Lidé si ho spletli s teroristou

Cosplayer se oblékl za postavu z Falloutu. Lidé si ho spletli s teroristou

„Ustupte, nebo ty tubusy od brambůrků odpálím!“
Fallout

Stát se cosplayerem není vůbec jednoduchá záležitost. Člověk musí obětovat spoustu času a peněz na tvorbu často hodně nepraktického kostýmu. Většinou jsou tvůrci za svou práci odměněni jen dočasnou internetovou slávou, avšak najdou se i výjimky.

Takovým „šťastlivcem“ se stal Kanaďan z města Grand Prairie v provincii Alberta. Na svou běžnou procházku do obchodu si oblékl ikonické brnění ze hry Fallout: New Vegas a vlajku NRC. Místní obyvatelé si ale mysleli, že jde o teroristu, a přivolali místní policii. Na místo během chvíle dorazilo osm policistů v plné výbavě.

Kromě masky a falešného brnění občany vystrašilo několik stříbrných tubusů na jeho zádech. Avšak místo spekulovaných bomb se jednalo o nabarvené obaly od brambůrků Pringles. Celá situace se naštěstí rychle vysvětlila a samotní strážníci se po zásahu jen zasmáli.

Cosplayer byl sice převezen do vazby, naštěstí ho policie brzy propustila a nevznesla žádná obvinění. Místní plukovník ale poznamenal, že městské centrum není zrovna nejlepší místo na promenádování se s podobným kostýmem. Snad si podobný kousek nezkusí někdo v brnění z Warhammer 40 000.

Čtěte také: Hráč League of Legends neunesl neschopnost svých parťáků. Prorazil hlavou monitor

Fallout: New Vegas

Takové typické oblečení na nákupy

Smějící se policisté

Těžko říct, jestli by cosplayerovi jeho falešné brnění v této situaci pomohlo.

 

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X