Fallout dostane svoji vlastní pen-and-paper RPG hru.(1 minuta čtení)

Universum Falloutu se dočká nového přírůstku do rodiny. Neočekávejte však další videohru. Bude se jednat o pen-and-paper zpracování, jehož asi nejznámějším zastupitelem je Dungeons & Dragons.

Tento nový člen rodiny přijde z rukou firmy Modiphius Entertainment ve dvou verzích. Jako samostatně hratelné pen-and-paper RPG, a také jako rozšíření pro deskovou hru Fallout: Wasteland Warfare. Hra je designovaná pro jednoho vypravěče a 6 a více hráčů, jejichž věková skupina je stanovena na 14+.

Novinkou by měly být karty, které dovolí hráčům vytvořit unikátní charaktery, možnosti úpravy postav a mnoho dalších vylepšení. Při ohlášení padla jména frakcí, jako jsou Super MutantsSurvivors nebo Brotherhood of Steel.

Samotná hra ještě nenese žádný název, ačkoliv vychází v létě, jakožto přídavek pro vlastníky výše zmíněné deskové hry. Okolo Vánoc pak vyjde jakožto samostatně hratelná verze.

Každé balení bude obsahovat hrací kostky a kódy pro stažení dalších kopií pravidel. Stejně tak si stáhnete charakterové, zbraňové a další karty. Více informací můžete najít přímo na stránkách.

Václav Brixí
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.