Domů » Články » Herní novinky » Herní veletrhy » E3 » E3 2019 » Fáma vyvrácena, nová hra se Simpsony na E3 ohlášena nebyla

Fáma vyvrácena, nová hra se Simpsony na E3 ohlášena nebyla

Ohlášení panelu tvůrců Simpsonů na E3 zvedlo vlnu spekulací nad novou hrou. I když byla prezentace věnována spíše nostalgickému vzpomínání, tvůrci odhalili něco málo ze spolupráce s EA.

Ohlášení panelů tvůrců na letošní E3 zvedlo ze židle nejednoho fanouška tohoto humorného animáku. Kolem panelu se ihned zvedla nadšená diskuze kolem nové hry, kterou se tvůrci ještě před samotným veletrhem snažili tlumit. Na panelu o ní totiž nepadlo ani slovo a tvůrci se věnovali “jen” poohlédnutí za Simpsony ve videohrách za posledních 30 let. Co důležitého jsme se však v panelu dozvěděli?

Producenti Matt Selman a J. Stewart Burns nám nabídli vhled do zákulisí a reflexi předchozích her. V procesu byl vývoj párty hry ze Spriengfieldu – ve stylu Mario Party – společně s EA, která ovšem nebyla dokončena. Tvůrci se také pozastavili u mobilní hry the Simpsons: Tapped Out jejíž nejnovější update Royale si bere na paškál hry jako Fortnite a PUBG. Reflexi se také dostalo videohře Simpsonů z roku 2007, u které tvůrci zpětně kritizovali hratelnost a vyzdvihovali příběh. Burns se na závěr fanouškům omluvil za konstatování, že Hit & Run 2 v současnosti není na stole k jednání.
I když panel nepřinesl oznámení nové hry, tvůrci dali jasně najevo, že o svět videoher mají zájem. Nejen zmínka o diskutovaném Hit & Run 2 napovídá, že naslouchají hlasu fanoušků. Otázkou do budoucna je, jak velkou váhu mu přisuzují.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X