Fanoušci předělávají kultovní Star Wars: Rogue Squadron v Unreal Enginu 4

Skupina nadšenců a věrných fanoušků spojila síly za myšlenkou znovuvzkříšení elitní letky Rogue Squadron. Po dvouletém vývoji jsou vidět jasné výsledky.

 

Již na podzim roku 2017 se na Youtube kanálu Thanaclara objevil první test v Unreal Engine 4, který ukazuje vznášedlo Aliance rebelů T-47, obmotávající nohy ikonickému imperiálnímu tanku AT-AT.

HD remake Rogue Squadron od té doby prošel neuvěřitelným pokrokem a vývojáři se pochlubili již hotovou misí Jade Moon.

Podle serveru DSOG plánují vývojáři udělat věrný grafický remake populární letecké hry, při zachování veškerého obsahu – vesmírné lodě, mapy i herní mechanismy. Vývoj je zaměřený primárně na původní kampaňový mód, přičemž dotažení projektu do finální verze může trvat ještě pár let. Thanaclara redakci DSOG také sdělila, že zatím není jasné, zdali a jak bude HD remake vydán veřejně, přičemž v současnosti zvažují několik možností. Zasedli byste zase rádi do kokpitu faceliftovaného X-wingu?

Zdroj:

PcGamer

Havi
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.