Domů » Články » Zajímavosti » Fanoušci si stěžují na špatnou animaci Yampera ve hře Pokémon Sword & Shield

Fanoušci si stěžují na špatnou animaci Yampera ve hře Pokémon Sword & Shield

Poslední dobou si developeři nových Pokémonů vyžírají hodně stížností

Před necelým týdnem jsme vás informovali o čtyřech nových Pokémonech, kteří se objeví ve dvojici očekávaných her Sword a Shield. Také jsme psali o smutné novince, že již nebudete moci chytit všechny druhy.

Jako odůvodnění, proč se hodně Pocket Monster do nových her nedostane, jsme dostali vysvětlení, že se vývojáři chtějí více soustředit na zkvalitňování animací a grafiky. Jenže tohle slibovat neměli. Fanoušci si totiž začali všímat značných nedostatků v už tak osekané, drahé hře.

Po odhalení roztomilého elektrického corgiho Yampera měla většina hned jasno, jakého Pokémona budou v regionu Galar hledat. Chvilku nato se ale na oficiálním Twitteru objevil gif Yampera, jak dělá útok Tail Whip a už to začalo.

Uživatel @KylePlantEmoji odpověděl: „Nemůžete prostě otočit model na místě a popsat to jako vrtění?“ S čímž bohužel musí i velký fanoušek série souhlasit – animace je prostě špatná. Nevím jak vás, ale když mě můj pes vítá po příchodu domů, tak ocasem opravdu vrtí a nehýbe s ním, jako s kyvadlem. Představa, že kvůli těmto „zlepšeným animacím“, které okopírovali ze svých minulých Pokémon her, nebudeme moci chytat všechny Pocket Monstra, se fanouškům vůbec nelíbí.

Source :
X
X