Domů » Články » Herní novinky » Fanoušek proměnil první generaci pokémonů v Hearthstone kartičky

Fanoušek proměnil první generaci pokémonů v Hearthstone kartičky

Evoluce místo Battlecry se bohužel nekonají

Pokémon je celosvětový fenomén, který se nám loni připomněl šíleně populární mobilní hrou a také jedním z nejlepších RPG roku 2016. Hearthstone má sice o něco kratší fronty fanoušků, hráče ale láká warcraftí značkou a sbíráním roztodivných kartiček. Bylo tedy jen otázkou času, než je někdo spojí dohromady.

Překvapivě jsme se ucelené „kartičkové“ podoby pokémonů dočkali až minulé úterý. Přesněji se jedná o kolekci první generace, pod níž se podepsal uživatel s přezdívkou Corpit. Všech 151 potvůrek má originální schopnosti, avšak sám autor přiznává, že není se všemi spokojen.

Při tvorbě se silně inspiroval hrami od Game Freaku, aby zachoval jedinečnou povahu každého pokémona. Díky tomu má Snorlax super statistiky 8/12 za 9 many a taunt, nemůže ale útočit. Magikarp je sice 0/1 za 0 many, avšak má v rukávu tajnou zbraň. Charge!

Férovou partičku si s fanouškovskými pokémon kartami nezahrajeme. Navíc je balíček silně nevyvážený, i když využívá zajeté mechaniky Hearthstonu a vlastní raději nepřidává. Napříč tomu Corpitův počin zaujal internetovou komunitu. Hodně se nám líbí, že barevné pozadí karet použil místo class hrdinů pro třídění pokémonů podle jejich typů. A jestli vám nestačí malá ochutnávka níže, podívejte se na celé album na tomto odkaze.

Čtěte také: Vánoční event pomalu končí. Novoroční zvyšuje výskyt Charmanderů a dalších startérů

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X