Domů » Články » Fanouškovský mod zlepšuje grafickou stránku Mafie 3

Fanouškovský mod zlepšuje grafickou stránku Mafie 3

Fanoušci se do opravy třetí Mafie pustili sami - na světě jsou první grafické mody.

Máte problém s grafickým provedením u třetí Mafie jako my? Fanoušci, kteří nehodlali čekat na zásah vývojářů, vypracovali několik odlehčených modifikací, jež vám herní prostředí výrazným způsobem vylepší.

Jelikož se vývojářské studio Hangar 13 s vizuálním zpracováním nové Mafie zdaleka nepředvedlo a herní prostředí vypadá poněkud pobledle, než by každý hráč očekával, zkušení fanoušci si řešení tohoto problému rozhodli vzít do vlastních rukou.

I když po internetu koluje hned několik modifikací, nejlepší z nich je podle nás Colour Correction / Blur Removal, který vám po několikaminutové instalaci pozmění herní prostředí k nepoznání. Jelikož se jedná ještě o zcela neodladěnou modifikaci, která není doposud plně stabilní a obsahuje drobné chyby, doporučujeme vám s instalací ještě pár týdnů počkat.

Zmíněnou vizuální modifikaci jsme včera sami vyzkoušeli a můžeme s čistým svědomím říci, že vaše hra projde značnou změnou k lepšímu. Pokud nám nevěříte, ověřte si grafický posun sami v přiložené ukázce.

Čtěte také: Mafia 3 druhou nejprodávanší hrou v Británii, předběhla ji jen nová FIFA

Source :
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X