FAQ

V článku jsem našel chyby, překlepy nebo nesrovnalosti, jak mám postupovat?


Úplně nejlepší by bylo upozornit na chyby buďto ve zprávách na našem Facebooku, nebo v komentářích pod článkem – co nejrychleji se je pak pokusíme opravit!

Chtěl bych se stát součástí redakce, jaké jsou podmínky a na koho se mám obrátit?


Pokud se nám chceš upsat, můžeš se ozvat buďto na obecný náborový e-mail (nabor@battleforce.cz), nebo šéfredaktorovi (tran@battleforce.cz).
Od zájemců požadujeme skvěle zvládnutou gramatiku a stylistiku, aspoň základní znalost herní scény a pokud možno i ukázku své dosavadní tvorby. Minimální věk redaktora necháváme na 17 letech, pokud jsi ale mladší a dostatečně si věříš, neboj se nám ozvat i tak!

Rád bych natáčel videa pro Váš kanál, mám taky napsat na redakční e-mail?


Ne, pokud se chceš stát součástí naší Youtube sekce, napiš na zelenka@battleforce.cz, který se ti bude věnovat. Podmínky jsou vesměs stejné jako u redakce, spíš než věk zde bude hrát roli schopnosti související s tvorbou videa, tedy střih, zpracování, hlas apod. I ty se neboj připojit svou tvorbu!

Napadl mě koncept spolupráce s vaším portálem, koho mám kontaktovat?


V případě navázání spolupráce či zájmu o inzerci se obraťte na redakce@battleforce.cz, popřípadě na tran@battleforce.cz. Pokud možno nezapomeňte napsat, kdo jste, co byste od nás chtěl a co můžete nabídnout jako protihodnotu.

Zastupuji vývojářskou společnost a rád bych vám poslal podklady k publikování článku. Komu mám napsat?


Bez obav se ozvěte na tran@battleforce.cz nebo na redakce@battleforce.cz. Pokud možno připojte i tiskovou zprávu a veškeré podklady (obrázky, videa, odkazy). Rádi Vám pomůžeme s propagací!